hate gossip

12. října 2009 v 18:29 | Angel Brinys |  everyday
zjišťuju, že pondělky doopravdy nebudou mými šťastnými dny. ať už vstávám s kdoví jak dobrou náladou, ve škole se mi vždy dokonale pokazí. dneska to začalo už jen tím, že jsem vyšla z domu. nejen že na poslední chvíli, takže na vlak jsem musela spěchat, ale ještě ke všemu poprchávalo, což ne zrovna lichotilo mým dokonale vyžehleným vlasům.. nesnáším déšť! nemluvě o tom, že odpoledne cestou ze školy pršelo ještě víc, takže teď vypadám vážně úchvatně. ještě že už jsem doma, schovaná přede všemi těmi zlými a pomlouvačnými lidmi tam venku..
K. se mi svěřila s tím, že se jí jen ten den ptali asi 3 lidi, co já s R. mám a dokonce jedna, že jestli spolu spíme! no to je vrchol všeho, lidi! K. z toho už byla lehce na nervy, že za ní všichni lezou a vyzvídají a ona přitom nemůže říct víc než že neví. ani se jí nedivím. tolik stresu se na mě za pár hodin nahromadilo, že jsem to pak emočně nezvládla.. ale pomohlo mi to se vybrečet. už jsem v klidu. jen nenávidím ty třídní drby, co se serou do věcí, do kterejch jim nic neni. měla jsem chuť za ní zajít a normálně jí říct, proč jí zajímá, s kým já spím? se o ní přece taky nestarám ne? o nikoho. všichni mi jsou ukradení a je mi fuk kdo s kým spí, ale oni musí pořád jenom vyzvídat, drbat, pomlouvat a do všeho se srát! sakra! nejsem na tom s nervy zrovna nejlépe. dokážu se snadno rozčílit, až se kolikrát bojím o své zdraví, zvlášť do budoucnosti. co když až budu stará, budu náladová, nervózní a vzteklá bába a nikdo mě nebude mít rád? :( jéwa.. to bych opravdu nerada.
jak se stát flegmatikem? kdyby to šlo, jdu do toho. musí mít život o dost jednodušší..
jsem táák zamilovaná. to co si o mně ostatní povídají a myslí, náš vztah stejně nezmění. takže ať už si říkají, že jsem bývalého podváděla s R. anebo si po třídě roznášejí, že spolu spíme, mělo by mi to být teoreticky jedno, protože jejich názory mi k ničemu nepomůžou. sice mi dost komplikují život právě proto že se tím zabývám a nervuju se z toho, ale šťastná jsem, protože mám jeho. tak proč řešit ostatní?
...
jdu se učit slovíčka na zítřejší test z aj.. snad přijdu nějakou činností na jiné myšlenky.
p.s. budu se snažit příště přijít opět s něčím optimistickým ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ejdý Ejdý | Web | 12. října 2009 v 19:22 | Reagovat

Taky to nechápu, proč se někdo musí, s prominutím, srát do života někoho jiného.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.