brutální víkend

18. října 2009 v 20:54 | Angel Brinys |  everyday
tak jsem zpátky doma. brutální víkend! v životě mi nebylo tak zle jako v sobotu :D nejenom, že mi v pátek vypnul mozek a vychlastala všechno co teklo ( Becher, Lemond, rum, Malibu,) ale nakonec jsem s L. ještě vyžahla flašku bílého, což byla osudová věc, která způsobila, že jsme pak oba celou noc či další den odpoledne zvraceli! nejhorší! nebudu popisovat, ale jedno vím jistě, anorektičkám nezávidím.. já jsem se nemohla ani napít vody, aniž by mi to v žaludku zůstalo dýl jak deset minut. nechtějte zažít. od L. už nikdy nic nepiju!! :D
ale na druhou stranu pátek byl vynikající, s klukama byla nehorázná prdel. dávali jsem panáky, začali jsem hrát pokra o párátka, po třech kolech jsme je po sobě začali házet. pak jsme se oblíkli a šli jsem dělat bordel ven. m. si oblíkl mamky starou růžovou bundu, nějakej moly prožranej klobouk, zapálil si doutník a venku jsme po sobě házeli sníh a pak se v něm všichni vyváleli, že na nás nezůstalo nic suchýho :D měli jsme boty totálně nacucaný vodou. nejdřív jsme se vydali na dětský hřiště, pohoupali se tam, přeskakovali jsme plot, pak jsme šli k nejbližší hospodě s tím, že tam zajdem pozdravit taťku, ale naštěstí jsme tam nešli. kluci než aby šli po cestě, přelézali horem koleje a dolů váleli ve sněhu sudy :D fakt jebařina! ale srandy kopec.
L. pak po víně zvracel z okna, já ani nevěděla kam, to spíš až druhý den...
BRUTAL!!!!
a to máme jet další víkend zas někam :D vidím to tak, že se brzy se přidám k jejich partě trosek.

na druhou stranu, měla jsem pak v sobotu úžasný pocit lehkosti, když jsem půl dne nic nejedla. miluju ten pocit prázdného žaludku. což mi připomíná, že venku přituhlo a mně se nejlépe hubne v zimě. takže se tu nabízí další možnost to zusit znovu. ne, doopravdy se tohoto témata na mém blogu nezbavíte. u mě ne :) říkala jsem si, že bych mohla přestat jíst i to málo sladkého, co jím. jím to prostě jen tak, i když nemusím. opravdu čokoládu moc nepotřebuju a chipsy jsem neměla ani nepamatuju. a ani po nich nějak moc netoužím. docela pokrok. takže to možná zase zkusím :)

let´s go

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.