about nothing

20. října 2009 v 22:53 | Angel Brinys |  my way
posledních 4 až 5 hodin jsem strávila hledáním vhodného materiálu pro nový design. bezúspěšně. pravděpodobně se na to teď vykašlu a půjdu si lehnout, protože za 6 hodin vstávám. nevím, kde mám brát tu energii, abych se zítra dokonale naučila na velkou čtvrteční písemku. vážně nevím.
jedno vím ale jistě. zítra si koupím nový blok a k obědu si dám posledního Big maca (je zadarmo) a začnu s hubnutím úplně odznova. vlastně bych to hubnutím nenazývala. proč mít v hlavě pořád slova HUBNU, DIETA apod.. jediné co chci je zmenšit počet přijatých kalorií tím, že se nebudu cpát nezdravými jídly, ale nahradím je samými zdravými, po kterých nakonec možná i zhubnu.
kecy a zase jenom kecy. pořád o tom jenom mluvím a vůbec nic nedělám.
chci to vzít jako životní styl. chci mít úsměv na tváři a ne chodit zamračená a říkat, že mám hlad, být nervózní že se mnou nikdo nejde na oběd teď ale až za hodinu. musím s tím něco udělat. zároveň si chci vrýt do hlavy heslo že nežiju abych jedla, ale jím, abych žila.
a teď jdu spát a přemýšlet o tom.
sorry za absolutně nesmyslý článek plný blbých řečí.. ale něco jsem dneska napsat prostě chtěla ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sun_Bow Sun_Bow | Web | 21. října 2009 v 12:52 | Reagovat

náhodou design je příjemný :)..hezký..a jednoduchý to mám ráda :)..
Nu já co jsem se vrátila z nemocnice, tak myslim pořád jenom na jídlo a už mi z toho hrabe..ale nejhorší je, že já přibírám ikdych se necpala :(..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.