Říjen 2009

Activia

31. října 2009 v 21:19 | Angel Brinys |  eating

MILUJU ACTIVII!

http://www.siaconsulting.co.uk/images/projects/Activia.jpg

já jogurty miluju a jedničkou je pro mě jedině Activia. má mnoho příchutí a podob, dvě varianty bílého jogurtu, spoustu ovocných i s vlákninou.mimo BeBe sušenky je Activie jedna z nej výrovků, co mám fakt moc ráda a k snídani či k svačinkám jsou parádní.

moje nejoblíbenější:
borůvková, meruňková, aloe vera, ananas light :)

what is your the most favourite flavour of Activia???

celebration

31. října 2009 v 11:05 | Angel Brinys |  my way
10.15 Activia, banán,
1/2 hrnku mléka
12.00 kuřecí polévka,
kuřecí kapsa se salámem a sýrem (?),
brambory, tatarka
v průběhu dne 2-3 hrsti solených arašídů
17.00 zeleninový salát

dneska máme rodinnou oslavu. a zabere to přinejmenším celé odpoledne a celý večer.. nevím vůbec, jestli se doma ještě dneska stavím, ale předpokládám že ano. co bude na oslavě k jídlu, to opravdu netuším, ale jíst to budu, ať je to cokoliv- pokud mi to bude chutnat. ale zákuskům, koláčkům a podobným shítkům se obloukem vyhnu. stačilo, že jsem včera večer spořádala nemalou porci oříškové Milky.. :( až se stydím.
tak si dnešek užijte, já tu dnes bohužel nebudu.

MADONNA- CELEBRATION
very very cool video a písnička taky perfektní... do you like it too?


dopisuju dodatečně večer, 19.00: na oslavě byla šílená nuda! ta kuřecí kapsa byla samozřejmě smažená, fuj! brambory byly nedobrý, tak jsem si to spravovala tatarkou. bylo mi to už jedno, protože smaženej řízek byl tragédie. no a pak jsem celé odpoledne popíjela 2 skleničky bílého a zobala arašídy. solené. no konec lidi. navečer jsem si dala aspoň zeleninu, tak to je se snídaní asi tak jediné zdravé, co jsem dneska snědla. škoda slov, NO COMMENT. ani vy to raděj nekomentujte, vím že je to hrůza. ale počítala jsem že to dopadne hůř. holt, oslavy jsou zrádné...

...beru gumu a jdu cvičit.. :D

moje fotky- prosím, komentujte upřímně!

30. října 2009 v 20:27 | Angel Brinys |  my way
většina holek co dá na blog svoje fotky a stěžuje si jak je tlustý, jsou naopak krásně hubený a nemají co hubnout. tak vám poprvé v životě dávám svoje fotky, abyste viděly, jak vypadá oplácaná holka která má sakra co hubnout. tak se nad sebou zamyslete. a pokud budete komentovat, tak prosím, 100% upřímně. PROSÍM!!!

...

ode dneška cvičím s gumou

30. října 2009 v 17:49 | Angel Brinys |  my way
chcete zvětšit svalovou hmotu? nezbývá vám nic než se pustit do pravidelného cvičení. je mnoho způsobů, jak cvičit. a já jsem si vybrala ten svůj utíkala jsem do města a koupila si gumu :) a rovnou dvě. a řeknu vám, je to úžasná věcička :) obyčené posilovací cviky jsou nudné. ale když si zvýšíte zátěž pomůckami, je to změna a možná vás to bude bavit víc. jako mě. našla jsem na netu cviki a nějaké jsem si zkusila a je to fajn. takže jsem je sem dala, kdybyste se rozhodli to taky zkusit.
ačkoliv jsem včera při sledování Jste to, co jíte lehce hřešila (raději nebudu říkat co jsem sežrala), ráno jsem se cítila fajn, po zatáhnutí břicha jsem ho měla úplně štíhloučké. dělám to každé ráno a sleduju se v zrcadle- divný zvyk že? :D

10.30 celkozrnný rohlík + šunka + sýr,
mandarinka
13.30 krůtí kousky na houbách,
těstoviny
14.00 3 malá rajčátka
17.00 Activia
17.30 1/2 pomela
cvičení s gumou (zadek, boky)

30. října 2009 v 17:27 | Angel Brinys |  keep fit
Následující cviky jsou zaměřeny na posílení hýžďových svalů a boků. Cvičíme 3 až 5 sérií po 15 až 50 opakováních. Odpor gumy volíme podle naší fyzické kondice a síly.

1. Zanožování ve vzporu klečmo

Vzpor klečmo na předloktích. Hlava v prodloužení páteře. Guma je u jedné nohy navlečena na kotník. Druhou nohu s gumou na špičce zvedáme kolmo vzhůru proti odporu gumy. Pánev je po celou dobu provádění cviku podsazená a břišní svaly zpevněné.

cvičení s gumou (biceps a triceps)

30. října 2009 v 17:24 | Angel Brinys |  keep fit
Následující cviky jsou zaměřeny na biceps a triceps. Cvičíme 3 série po 12 až 30 opakováních. Odpor gumy volíme podle naší fyzické kondice a síly.

1. Biceps

Ležíme na zádech, nohy jsou pokrčené v kolenou, pánev podsazená, ramena stlačena do strany a dolů, lokty položené u těla. S výdechem přitáhneme dlaně k ramenům a s nádechem uvolníme.

cvičení s gumou (nohy)

30. října 2009 v 17:20 | Angel Brinys |  keep fit
Následující cviky jsou zaměřeny na posílení nohou. Cvičíme 3 až 5 sérií po 12 až 50 opakováních. Odpor gumy volíme podle naší fyzické kondice a síly.

1.

Jsme v sedu, opřeme se o dlaň jedné ruky. Vzpřímíme páteř, hlava je v prodloužení páteře, pánev podsazená. Druhou rukou uchopíme gumu, zvedneme protilehlou nohu a s výdechem nohu natáhneme v koleni (zatneme stehno) a s nádechme uvolníme. Opakujeme na každou nohu.
Při tomto cviku se výrazně zvýší napětí v břiše. Je nutné dbát, aby bedra nebyla prohnutá.

thin

30. října 2009 v 16:33 | Angel Brinys |  thin

THIN

crossroad

boj proti celulitidě

29. října 2009 v 20:33 | Angel Brinys |  beauty

Účinný boj proti celulitidě


Fakta - názory odborníků na to co celulitidu způsobuje se liší, zdá se pravděpodobné, že je to nahromadění tuku, vody a toxinů, které se zachycují v zesílené síti elastinových a kolagenových vláken v hlubších vrstvách kůže. Tím se vytváří efekt důlků a plochy s celulitidou. Tyto plochy bývají také studené na dotyk, protože přítok krve je omezen a lymfatický systém, který je zodpovědný za vylučování toxinů nemůže správně fungovat. Tak se může tento problém ještě zhoršit a způsobit, že je postižené místo opuchlé, podobné houbě.


Mám celulitidu?
Zkuste si palcem a ukazováčkem zmáčknout kůži na horní části stehna. Jsou-li na kůži pupínky a hrbolky, máte celulitidu. Dále celulitidu poznáte podle toho, že jsou tyto plochy bělejší a studenější než zbytek nohy.

Běžné příčiny
Celulitidu mohou způsobit nebo urychlit následující faktory

- špatná strava obsahuje mnoho toxinů a klade na tělo značný nápor, aby se zbavilo množství odpadových látek. Také nezdravá tučná strava s malým obsahem vláknin znamená, že trávicí soustava nemůže efektivně fungovat, aby odstranila z těla toxiny.
- vinou stresu a nedostatku cvičení je vaše tělo línější a zpomaluje se krevní oběh a lymfatický systém
- dědičné faktory - má-li vaše matka celulitidu, je zřejmé, že jí budete trpět také
- přispět mohou i hormony, například antikoncepční pilulky nebo hormonální substituční terapie.

moje míry

29. října 2009 v 17:15 | Angel Brinys |  my way

tak jsem vzala do ruky metr a změřila si obvod pasu, břicha- prostě přes můj nenáviděný špek :D a přes boky. pamatuju si že přes zadek mám asi 105. nevím jak teď, ale myslím že to je pořád stejné. budu se teď měřit s úbytkem kilogramů a uvidíme, jak to půjde. chtěla bych v pase mít tak o 5-10 cm méně a přes břicho o 15 nejmíň. chci ten špek dát prostě pryč. je to největší vada kterou na postavě mám.. mimo stehna a celulitidu a ... mnoho dalšího :D
tak uvidíme, budu si míry hlídat a zjistím, jestli doopravdy hubnu.

výška: 168 cm
váha: 58 kg
pas: 75 cm
břicho: 85 cm
boky: 95 cm
zadek: 105cm