nikdy to nevzdávej..

12. září 2009 v 17:14 | Angel Brinys |  my way
zapomeneme na tento týden. jako by nebyl. pro mě být opravdu strašným. potíže zdravotní, navíc ty moje dny, špatná nálada, únava, bolesti, záchvaty žravosti.. nic z toho nebylo. začínám znovu. včera jsem se ani nevážila, nechtěla jsem si kazit náladu.
od nového týdne se do hubnutí pustím odznova. já to prostě nikdy nevzdám a než abych to
zahodila, tak to raději ještě desetkrát začnu. svolila jsem z cíle 53 na 54. není to pro mě ani tak moc nereálné, protože už jsem toho čísla jednou dosáhla takže vím, že to jde. a tak se odhodlaně pustím odznova do hubnutí. musím to hlavně vzít vážně, mít motivaci a nebrat to jako dietu, jako nějaký úkol, ale jako životní styl. prostě tak budu od pondělí žít. jinak. jídlo 5x denně, spoustu vody každý den, spoustu zeleniny a ovoce. na co se cpát bagetami, cheeseburgry a těmi úžasně strašnými krevetami v mekáči? odolávám tomuhle jídlu už dlouho, od začátku září. a ještě jsem nepovolila. leč i mimo to se dá tloustnout. jednohubky s pomazánkou a potom ještě večeře někdy v 20h.. ? takhle by to doopravdy nešlo. chce to změnu. chce to dát tomu šťávu, měla bych to pojmout zábavnou formou a ne, že to je za trest. chci se cítit dobře a být zdravá. a mimo to se chci zavit i tuku na bocích, co mi přetéka přes jinak docela padnoucí kalhoty.
snad tentokrát nezklamu. kilo jsme opět nabrala, k tomu se snad ani raději nebudu vyjadřovat, takže začínám tam kde před dvěma týdny, cca na 58,5 kg. co se pohybu týče, koupím si nové tepláčky a na těláku i doma si budu pohybu užívat. musím se do toho s chutí pustit a nepovolit. věřím, že to bude good! chtěla bych začít cvičit pilates, takže si o tom možná koupím nějakou literaturu s CD a budu doma cvičit ;) na drahé kurzy nemám, doma to snad zvládnu. a vy, co tohle cvičíte, můžete mi potvrdit, že to nějaké účinky má?? nebo celkově mi o tom něco říct, jak to vypadá, jestli je to náročné, jak často se to cvičí a tak? díky :)
mějte se úžasně a užívejte života, stále s úsměvem na tváři :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ejdý Ejdý | Web | 12. září 2009 v 18:50 | Reagovat

Přeju hodně štěstí - já měla tento týden taky kritický - nejdřív hospoda, pak nájezd na McDonald a pak doma vyžeru celou ledničku :/ Naštěstí je tomu konec :-) Budu držet palce :)

2 kl3ry kl3ry | Web | 12. září 2009 v 18:57 | Reagovat

Taky bych brala maturiťák až v březnu:-( ale máme ho strašně brzy, tagže už musim schánět šaty teď. Ty první jsou nejhezčí to máš pravdu, ale do nich musí být člověk dokonale štíhlej, a to není můj případ:-D taky začnu od znova_ jak jsem si prohlížela ty šaty, tak mě to upe navodilo do novýho začátku_ tagže zamakám_ prostě NEVER GIVE UP:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.