i´m special

30. září 2009 v 20:27 | Angel Brinys |  everyday
no konečně.
už se tu několik dlouhých minut neustále dokola domáhám blogu, aby mi v okně kde právě píšu, nebral horní lištu. nemám to ráda. ví to moc dobře :P
včerejší článeček byl vskutku pesimistický. no ne? doopravdy mě zoufalost přepadla, ale dneska už jsem na tom lépe :) abych pravdu řekla, v odrazech zrcadel už nejsem tak hnusně vyžraná jako ještě nedávno. vytáhla jsem zimní černé, kožené kozačky a docela mě zeštíhlujou.. :D těžko říct jak je to možné že by mě boty vysoké do půli lýtek zeštíhlovaly, ale budiž :D
brzy půjdu ke kadeřnici na novou barvu. potřebuju to už jako sůl, ty příšerné odrosty se už nosit nedají. pak se sobě budu o maličko více líbit :)
jak už jsem říkala, hubutí mi doopravdy nejde a asi s tím nic nenadělám. jím jak jím, docela řekla bych zdravě, občas uklouznu a tím se vše podstatně zhorší. njn. nevím co dělat.. a tak si dám chviličku oddych od každodenního stresu z toho co jím a nejím, v kolik hodin přesně, v kolik naposled a jestli to má málo kalorií nebo to nesmím.. už mi z toho pomalu jebe. kašlu na to. nebudu to chviličku řešit, časem na to určitě zase zpátky najedu. protože já se co? nevzdávám.

s R. jsem tak jak jsem. a jsem happy. on je happy. we´re just the happiest people in the world :D yes, that´s true. mimochodem, když jsem u té angličtiny, začala jsem angličtinu s příchodem nového školního roku pilovat a dneska jsem začala číst jednoduché hubeňoučké anglické knížky. R. jich doma má hafo, takže to přečtu, tím si obohatím slovní zásobu, řekla bych docela dobře. baví mě to. moc bych chtěla jít na jazykovou školu, ale tam se nikdy nedostanu. musím umět dva jazyky a to já jaksi.. neumím. neumím ani dobře anglicky, natož tak francouzsky. škoda že se nedělají přijímačky z libovolného jazyk, chorvatštinu bych docela obstojně zmákla, třeba líp jak anglinu :D ale to nejde.
takže dilema, kam na vysokou, je stále aktuální a asi dlouho ještě bude. tipů mám několik, ale ani u jednoho nemám sebemenší šanci se tam dostat. takže.. nevím.
jelikož jsem ve 4. ročníku, ve škole se snažím. dávám pozor, dělám si úkoly, učím se. snaha se sice zatím neprokázala, ale to přijde :D věřím tomu. nemůžu bejt ve všem úplný looser, ne?
a proto teď po zveřejnění tohoto článku vypnu blog.cz, na icq se dám do stavu ´zaneprázdněn´ a budu se věnovat učení na zítřejší test z leteckých zařízení a systémů.

mějte se úžasně lidi, tak jako se mám úžasně já. i když nejsem hubená, jsem šťastná :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.