i feel sooo much good! :)

2. září 2009 v 16:10 | Angel Brinys |  everyday

můj život se opět přikládní k tomu dobrému. jsem happy, jako už dlouho ne. celý druhý měsíc prázdnin byl skvělý a myslím, že vše bude fajn i nadále. i když teď přijde škola a spoustu učení, já v tom pořád vidím i to dobré. tím nejlepším je tady pro mě ON. cítím se s ním šťastná, jsem s ním ráda, zbožňuju ho! dokázala bych v jeho přítomnosti a fyzické blízkosti trávit celé dny.. o víkendu vyrážíme zase na k nám na chatu. během posledního měsíce už potřetí, podruhé jenom my dva sami. moc se těším :)
náš první školní den byl v pohodě, LEČ právě to že spolu chodíme do třídy je velká nevýhoda, protože je hrozně těžký se přemáhat a dělat že nic, nemůžu se ho ani dotknout.. ááá, šílené! nechci aby se to rozšířilo po třídě, alespoň teď ne. nikomu do toho nic neví. ví o nás jen ti co byli na chatě, jenže jsou natvrdlí a nic z toho neudělali takže si ani nemyslí že spolu něco máme. dneska jsem to jen řekla K. tak snad si to, slepice, nechá pro sebe :D jinak by byla mrtvá! jinak rozvrh je fajn a když nebudou žádné změny, tak to bude docela oukej. jinak dnes nám bylo oznámeno, že je nějaký problém s praxema. kdyby nebyly vůbec a středy bychom měli volné, vůbec, ale vůbec bych se nezlobila :D
nevím co psát, lidi, chtěla jsem jenom napsat to, jak jsem happy a můj život is just perfect! ještě dva dny a bude pátek- den, kdy se po třech dnech zase zvážím a zjistím, jestli jsem něco shodila, či jestli jsem zůstala tam, kde jsem byla. pevně doufám v tu pvní možnost. i kdyby to mělo být jen půl kila, klidně! ale prosím.. ať nemám pořád těch hnusných 58,5! vždyť to je příšerné! ještě před dvěma měsíci jsem měla 56,5! Achjo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ejdý Ejdý | Web | 3. září 2009 v 16:00 | Reagovat

Jsem ráda, že jsi happy :-) A váha je v tomhle jen podřadná věc, líbíš se mu taková jaká jsi :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.