Září 2009

I AM

30. září 2009 v 20:30 | Angel Brinys |  everyday
pusťte si úžasnou písničku od Hilary, je optimistická a mně se líbí :)


I am special
I am beautiful
I am wonderful and powerful, unstoppable
Sometimes I'm miserable
Sometimes I'm pitiful
But that's so typical
Of all the things
I am

:)

i´m special

30. září 2009 v 20:27 | Angel Brinys |  everyday
no konečně.
už se tu několik dlouhých minut neustále dokola domáhám blogu, aby mi v okně kde právě píšu, nebral horní lištu. nemám to ráda. ví to moc dobře :P
včerejší článeček byl vskutku pesimistický. no ne? doopravdy mě zoufalost přepadla, ale dneska už jsem na tom lépe :) abych pravdu řekla, v odrazech zrcadel už nejsem tak hnusně vyžraná jako ještě nedávno. vytáhla jsem zimní černé, kožené kozačky a docela mě zeštíhlujou.. :D těžko říct jak je to možné že by mě boty vysoké do půli lýtek zeštíhlovaly, ale budiž :D
brzy půjdu ke kadeřnici na novou barvu. potřebuju to už jako sůl, ty příšerné odrosty se už nosit nedají. pak se sobě budu o maličko více líbit :)
jak už jsem říkala, hubutí mi doopravdy nejde a asi s tím nic nenadělám. jím jak jím, docela řekla bych zdravě, občas uklouznu a tím se vše podstatně zhorší. njn. nevím co dělat.. a tak si dám chviličku oddych od každodenního stresu z toho co jím a nejím, v kolik hodin přesně, v kolik naposled a jestli to má málo kalorií nebo to nesmím.. už mi z toho pomalu jebe. kašlu na to. nebudu to chviličku řešit, časem na to určitě zase zpátky najedu. protože já se co? nevzdávám.

s R. jsem tak jak jsem. a jsem happy. on je happy. we´re just the happiest people in the world :D yes, that´s true. mimochodem, když jsem u té angličtiny, začala jsem angličtinu s příchodem nového školního roku pilovat a dneska jsem začala číst jednoduché hubeňoučké anglické knížky. R. jich doma má hafo, takže to přečtu, tím si obohatím slovní zásobu, řekla bych docela dobře. baví mě to. moc bych chtěla jít na jazykovou školu, ale tam se nikdy nedostanu. musím umět dva jazyky a to já jaksi.. neumím. neumím ani dobře anglicky, natož tak francouzsky. škoda že se nedělají přijímačky z libovolného jazyk, chorvatštinu bych docela obstojně zmákla, třeba líp jak anglinu :D ale to nejde.
takže dilema, kam na vysokou, je stále aktuální a asi dlouho ještě bude. tipů mám několik, ale ani u jednoho nemám sebemenší šanci se tam dostat. takže.. nevím.
jelikož jsem ve 4. ročníku, ve škole se snažím. dávám pozor, dělám si úkoly, učím se. snaha se sice zatím neprokázala, ale to přijde :D věřím tomu. nemůžu bejt ve všem úplný looser, ne?
a proto teď po zveřejnění tohoto článku vypnu blog.cz, na icq se dám do stavu ´zaneprázdněn´ a budu se věnovat učení na zítřejší test z leteckých zařízení a systémů.

mějte se úžasně lidi, tak jako se mám úžasně já. i když nejsem hubená, jsem šťastná :)

oh no... :(

29. září 2009 v 22:26 | Angel Brinys |  my way
samé neúspěchy.
v hubnutí se mi doopravdy nedaří.
ani trochu.
pořád dokola si říkám od zítra začnu znovu, nevzdám to, přičemž čím víc si to říkám, tím víc je mi trapně a propadám zoufalství, že to vážně nemá cenu. dokážu se celý týden držet. jím docela slušně, zdravě, snažím se pít. a výsledky žádné. možná pár desetin kila, ale to je mi k ničemu. potřebuju vidět úbytky po kilech!!!
doopravdy nevím, co dělat. jaký způsob zvolit, na co si dávat nejvíc bacha, čeho přidat, čeho ubrat.. nevim. FAKT NEVIM!

.....

:(

kdyby přišly byť jen malé úspěchy, dodalo by mi to energii jít dál. snažím se... ale žádné odměny se mi nedostává.

zkusím už jen jediné. dál se snažit jít hezky, zdravě a málo jak je to jde. pít tolik vody, co nejvíc to půjde. snídat co nejvíc, co se do mě vejde a na večeři sníst co nejméně! jinak to nevidím.
nic neslibuju.
přestávám tomu věřit.
dochází mi síla pokoušet se o to dál..

went away

25. září 2009 v 15:09 | Angel Brinys |  my way
balím.
balím a na 3 dny volna odjíždím. kéž by bylo státních svítků v roce alespoň pětkrát více.. :)
dneska jsem se vážila. ukázalo se mi číslo 57,4. pořád se pohybuju okolo 57 a půl a nechce se to rozhýbat směrem dolů.. proč..? nechápu to. ale doufám, že to šílené půlkilo, kterému se dolu tak moc nechce, bude do úterka dole. na chatě to bude vypadat asi tak, že se budem celé dny válet doma, spát do dvou odpoledne a chodit spát budem okolo 3. ranní, nebo tak nějak. a tak ani jídla moc nebude.

dneska jsem zatím měla:
snídaně: Activia jahodová, bluma,
vícezrnná houska
svačina: jahodová přesnídávka
oběd: maso s pečenýma hranolkama
svačina: ---
večeře: ---

oběd jsem do sebe naházela šíleně rychle o přestávku, takže jsem neměla ani čas vychutnávat a ani žvýkat.. hrůza toto, to se nesmí opakovat. takže hlad už asi 4 hodiny vážně nemám, nějak mě to nasytilo. k sváče si dám nějaké ovoce nebo zeleninu, k večeři.. who knows.. :)

mějte se tu, napíšu nejdříve v pondělí večer.. bye kočky :)

p.s. Streight & easy nefunguje :D i kdybych měla na hlavě všechny možný balzámy, při vyfoukání vlasů je budu mít příšerně vysušený a zkrepatěný. no way. žehlička 4ever! pro mě to je nejúžasnější vanález!!! :) - to povím u maturity v otázce "věda a technologie"! :D


večeře bych zrušila :D

24. září 2009 v 19:07 | Angel Brinys |  my way
moc vám děkuju za vaše komentáře. pokud se rozepíšete, jedině dobře, miluju to :) včera jsem opravdu přijít nemohla, byla jsem v práci. a víte co? byli jsme tam od 16 do 21, tudíž nám dali
stravenku na večeři. nejhorší na tom je, že si můžete vzít jídla, kolik poberete! hlavní jídlo, polévka, salát, pečivo, zákusky a dezerty a já nevím co všechno! co z toho plyne? včera jsem
nezůstala u salátu. naložila jsem si plný tác a jedla. holky, řeknu vám, snědla
jsem k večeři TOLIK jídla, co nesním za dva dny :D jako nejdřív mě to štvalo, hlavně ráno, protože jsem stoupla na váhu a tam zase o půl kila víc, ale já to hážu za hlavu. víte co, jedna večeře, o co jde? doma takhle absolutně nejím a že jsem se v Hiltonu jednou najedla trochu víc.. no bóže. to je toho.
nevzdávám to a v dietě pokračuju i nadále, tak, jak jsem to rozjela. snažím se jíst co nejvíc zdravě a snad se mi to i daří. a víte co? kalhoty mi jsou volnější a volnější. na váze to vvyčísleno není, ale já se cítím o maličko lépe než dřív :) tatík říkal, že jsem zhubla, neviděl mě 14 dní. ale určitě kecá :D to bylo černejma kalhotama.

snídaně: chleba, Gervais, rajče
svačina: Activia borůvková
oběd: filé, bramb. kaše
svačina: půl okurky
večeře: miska těstovin s kuř. masemale jo, dá se to. až na filé, které bylo obalované. no ale školní jídelna no.. :/
zítra se pokusím zase zahrnout více ovoce a zeleniny, i tekutin. snažím se pít co nejvíc, někdy to jde a někdy zas tak moc nepiju.
dneska jsem si v Schleckerku koupila sadu od Nivey na vlasy, STRAIGHT & EASY- na narovnání vlasů. 120,- 3 výrobky!!! no nebrat to, to bych nebyla chytrá :D mají tam i na objem, barvené nebo blond vlasy, pro lesk atp. kupujte holky, než to vyprodají :D
nevím, jeslti se zítra na blogu ještě stavím. po škole jedeme s R. na prodloužený víkend na chatu :) ale pokusím se ještě napsat článeček, než odjedu.

miluju vás! miluju život! jsem happy :)

so much better ;)

22. září 2009 v 22:19 | Angel Brinys |  my way
za to, že jsem včera nenapsala, jak jsem zvládla první den, vám dlužím omluvu. leč, když jsem přijela domů z Phy, byla jsem totálně unavená. uprostřed vyučování jsme se celá třída sebrali a jeli na letiště. už cestou zpátky jsem usínala na autobusovách zastávkách R. na rameni, když jsme čekali na bus. doma jsem si řekla, že si 2 hodiny zdřímnu. HA! a co se nestalo.. ve 20h. jsem típla budík na mobilu, napsala R. že na icq nedorazim a bezstarostně spala dál až do rána. tudíž jsem zaspala House a neučila se češtinu! spala jsem 11 a půl hodiny :D takže můžu říct, že jsem se konečně po dóóst dlouhé době dobře vyspala.

jídelníček 21.9.09:
snídaně: Activia bílá + vločky + banán,
bluma
svačina: ---
oběd: jablko, mrkev
svačina: ---
večeře: kousek zapečené bagety

no ale přejděme k věci. musím říct, že mé odhodlání vzalo za své a první den jsem zvládla na jedničku s hvězdičkou. díky neblahým okolnostem na obědě. měli jsme knedlíky s nějakým kusem masa. takže jsem se nas***a, páč TOHLE jsem si fakt neobjednala a celý jsem to vrátila jak mi to dali. takže k obědu jsem měla to, co bych jinak měla ke dvoum svačinám. no ale vyplatilo se to. ráno jsem měla o kilo míň :D ale jsem přibližně stále tam, kde jsem byla. takže to ani nepočítám.
dnešní den byl také perfektní. oběd jsem už dostala o maličko zdravější.jídelníček dnes 22.9.09:
snídaně: 2 poloviny pečiva
+ dva mini sýry light + rajče
svačina: půl malé salátové okurky
oběd: bramb. kaše, sekaná
svačina: 2 malé mrkve
večeře: kuř. stehno, trochu rýže

snažím se svačit minimálně. včera jsem se bez svačin obešla bez problému. byla jsem unavená a jídlu jsem říkala jedno velké NE! snažím se jíst do 17.-18. hodiny. snažím se taky hodně pít.
včera na těláku jsem měli supl, takže jsme poprvý po hodně dlouhý době něco dělali. dal nám dost zabrat. deset minut běhu na různý způsob a byli jsme chcíplý jak nikdy. pak jsem si ještě s klukama zahrála fotbal, stála jsem pasivě v bráně a chytala míče :D obecenstvo mi fandilo, prej mi to docela šlo :D OMG. no takže pohybu až až!
myslím si, že jsem to rozjela v pohodě a držím se. do pátku se chci dostat pod 57 ať se děje co se děje. prostě se musím snažit. a jsem naladěná na správnou vlnu ;)
a co vy holky??
mějte se krásně, buďte happy a ať se daří!!! :)


DRUHÝ ZAČÁTEK.. cesta, která skončí happy endem!

20. září 2009 v 22:53 | Angel Brinys |  my way
zítra to nebude jen ta Angel Brinys. přijde nová Angel, která bude plně odhodlaná začít žít jinak.
lépe. chce být šťastná, úspěšná, krásná a také štíhlá. chce se líbit. sama sobě, jemu, i ostatním. chce slyšet pochvaly, komplimenty. chci sobě a ostatním dokázat, že jsem dobrá. nejsem, ale chci být. chci být lepší!
dneska jsem si nakoupila zeleninu, pšeničné anebo light výrobky. beru to tentokrt naprosto vážně. stanovila jsem si nové cíle. každý měsíc shodím 3 kila. není to tolik, aby se to nedalo uskutečnit. skončím na konci listopadu. tudíž bych mohla mít posléze 52-53 kilo, což by byl můj splněný sen :) chci, aby to, že zhubnu, bylo vidět. a abych to viděla i já sama. a až to všechno shodím, koupím si nějaké super úzké džíny a budu doufat, že to nebude velikost 40! já to tak chci! jdu se pokoušet o nemožné. jdu si dokázat, že to dokážu! nevěřte mi, ale já si věřit chci. nikdy, nikdy se nevzdám!!!


jak si udržet váhu?

19. září 2009 v 23:17 | Angel Brinys |  keep fit
Udržení váhových úbytků
Je nutné si uvědomit, že hubnutí a udržení dosaženého váhového úbytku jsou dva zcela odlišné procesy. Pokud je člověk úspěšný při hubnutí, neznamená to ještě, že je automaticky úspěšný i při udržení si zredukované váhy. Většina programů se soustředí na redukci váhy, ale ne už na udržení. Přitom udržet váhu se musíte zrovna tak učit, jako ji redukovat. Na člověka zhublého nelze pohlížet stejně jako na jedince, který nikdy obézní nebyl, sklon k tloustnutí zůstává a zopakuje-li se stejná situace, jaká byla ve fázi tloustnutí (pozitivní energetická bilance), hmotnost opět narůstá. Pokud se tedy po skončení "hubnutí" vrátíte k původním nevhodným stravovacím a pohybovým návykům, znamená to i návrat k původní váze. Takže úspěch v udržení váhových úbytků tkví už v samotném způsobu redukce váhy. Pokud jste nepodlehli jednoduššímu způsobu redukce váhy, kdy na nějaký ohraničený časový úsek razantně změníte své návyky v duchu např. tukožroutské polévky, a už se těšíte na návrat ke starým zvykům, je naděje, že jste přijali některou změnu v návycích natrvalo a váhové úbytky si udržíte.

http://xb3.xanga.com/d38a11eb60c3055903107/b37466246.jpg

prosím svou vůli, aby dostala rozum!

19. září 2009 v 14:45 | Angel Brinys |  my way
já vám nevím, ale měsíc se pomaličku blíží ke konci a já jsem za ten měsíc zhubla cca jedno jediné kilo. to je konec lidi.. :( kdybych opravdu chtěla a sakra moc se snažila, dokázala bych zhubnout 3 za 14 dní. ale já se prostě nesnažím. pořád jenom naříkám, vyčítám si prohřešky, kterých je poslední dobou víc než dost, stěžuju si, buď že mám hlad, anebo že mi je ze sebe blbě, že jsem snědla to, co jsem neměla. zbývají mi dva měsíce. kdybych měla hubnout každý měsíc takovýmto tempem, tak se dostanu do poloviny cesty. a to co? nechci! takže budu muset něco změnit a tvrdě se nového řádu držet. nebudu šetřit na jídle. nakoupím si zeleninu a ovoce, jakou budu chtít. nakoupím si ořechy, celozrnné pečivo, jogurty, přesnídávky, nízkotučné mléko, sýry a budu pít dva litry tekutin denně. a HLAVNĚ- začnu cvičit. to že necvičím je podle mého to nejhorší. formovat si postavu lehkým cvičením je přece důležitý, bez toho to asi nepůjde.
já to tak chci. tak proč to nedělám? já si dám k večeři raději půl pizzy a dva malý bramboráčky. jsem příšerná. když se pozoruju v odrazech zrcadel, výloh a skleněných vchodových dveří, je mi ze sebe fakt zle. ten špek na břiše, ten velkej zadek, ty boky! samo se to nespraví, nevyrostu z toho. zlepší se to jen mou vůlí! jen já sama to musím dokázat. odhodlat se. pevně se odhodlat a nepovolit, ani omylem! na smažená mastná jídla říkat zásadně ne! fresh ceeserburger! Twister? NE! kousíček pizzy? NE! bramboráčky, smažený řízek, nebo hranolky? NE, NE a NE!
nesmím si ale tím, že odmítnu takový dobrý jídlo- byť velice nezdravý- kazit náladu. dokážu být hodně náladová když mám hlad, když nestíhám večeři do 18ti nebo nemám po ruce nic k sváče. ale nesmím to tak brát. nesmím na jídlo vůbec myslet, mimo stanovené časy 5x denně. měla bych jíst větší a vydatnější snídaně, naopak ubrat na svačinách a večeřích. to rozhodně ano.
zjistila jsem že se dost těším na zimu na pomeranče a mandarinky! mňam :) a na Vánoce si dám určitě kokos. sice má dost kalorií na ovoce, ale já ho miluju. všechno co je kokosové miluju :)
ananasu bych taky jedla mraky, leč, nesedí mi, pálí mě na jazyku, jako bych si ho popálila o horký čaj! je to nepříjemné, takže ananas moc, pokud možno, nejím.
no nic, nebudu se tu zbytečně vypisovat.. musím se činit a ne o tom pořád jenom kecat! tudy cesta nevede.
mějte se krásně ;)


šaty na maturitní ples

18. září 2009 v 1:47 | Angel Brinys
jak mi kámoška, posedlá hledáním těch nejkrásnějších šatů, začala nedávno posílat odkazy na některé z těch nejhezčích které se jí líbily, docela mě to chytlo a dneska jsem se na webu prohrabala několika stránkami půjčoven i prodejen šatů. tady jsem pro ukázku vybrala ty the best, teré se mi opravdu moc líbí. na prvním místě jsou ty předposlední v nádherné meruňkové barvě! mrkněte se na ně, jsou fakt moc hezu :)
které se vám líbí nejvíce???

http://www.catherinecz.com/images/Kostka%20modra%20detail.jpg