private

14. srpna 2009 v 14:05 | Angel Brinys |  everyday
a tak si prázdnin užívám dál a je to docela jízda :) pyžamová party s holkama byla fajne. pokecaly jsme, byla sranda. říkala jsem si že si s nima mimo K. nemám moc co říct, ale překvapilo mě, že se se mnou hodně bavila M.F, se kterou jsem si vždycky rozumněla nejméně. podle mě je to proto, že jsme se rozešli s J. možná si řekla že potřebuju kolem sebe lidi a potřebuju se odreagovat, tak mě rovnou pozvala ať s nima jedu na chatu na týden. souhlasila jsem. takže v pondělí pojedu :)
zjistila jsem že prázdniny se blíží ke konci a mě to teprve začalo bavit. užívám si a je mi fajn. jenže co nevidět bude konec a hurá, čtvrťák a příprava na maturitu. to bude peklo! nechciiiiiiiiiii!
ale co, ještě nematuruju, tak co bych se tím v tuhle chvíli zabývala.
jsem unavená a nachlazená. včera jsem byla pozvána na privát k m. byla to party v bazénu, občas jsme zašli do vířivky nebo na skok do sauny.. no, zajímavé to bylo. až na to, že jsem málem vyplavila celou místnost, kopla jsme do skleničky s colou a s rumem, která spadla do bazénu a rozbila se a pak jsem se pod ne zrovna slabým vlivem alkoholu chovala trošku blbě ke kámošovi.. ale to je jeho chyba. nemá bejt tak sexy. prostě mě přitahuje celou dobu, proč si to neříct, je to pravda :D a tak když jsme se potili 4 lidi v sauně pro dva, byl to docela grupáč, v plavkách a v takový blízkosti.. no prostě jsem to trochu nezvládla a maličko to přeháněla.. nechci to moc rozebírat, páč je mi docela trapně když na to myslim. co si o mně musí myslet... omg. a kdyby tam nebyli kluci, who knows.. jsem nebezpečná. ale na druhou stranu v plavkách ne zrovna přitažlivá takže by to možná bylo jedno, kdyby tam nebyli :D už raděj mlčím a nemyslím. ještě teď se trochu motám a snažím si vybavit okamžiky co se mi trochu rozmazávají.. resp. je nevidim :D a lepší možná nevědět. bylo moc alkoholu. dokonce jsem s nima seděla u tv, když si přepínali kanály s pornem. ale nějak jsem tomu nevěnovala pozornost. jsou to chlapi, co čekat jinýho :D
spát jsme šli v půl čtvrtý, kdy se m. otočil zády, poznala jsem že v rozhovoru o mých vztazích pokračovat nechce, když za 4 hodiny vstával do práce, tak jsem se raději uklidila do svý postele a vytuhla do pár minut. docela akce.. ráno když jsem jela domů jsem musela vyděsit nejednoho člověka.. ale což, užila jsem si to a byla sranda.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ejdý Ejdý | Web | 14. srpna 2009 v 19:21 | Reagovat

Miluju takové akce... :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.