home, sweet home

2. srpna 2009 v 22:44 | Angel Brinys |  my way
konečně jsem doma. ve svém pokojíčku. cítím se tu super a mám super náladu. těším se. a pevně doufám, že je na co ;) jen aby bylo tento týden hezké počasí a dobrá nálada. co se dnešní stravy týče, musím se smát a raději to nekomentuju. vstávala jsem na oběd, takže jsem hned obědvala, po cestě domů jsem zobala mandle a pak jsem se zastavili na dálnici v mekáči, tak jsem večeřela chicken roll, pár hranolek k tomu a ještě jednu krevetu a vše jsme zapíjela colou light :D no.. nevyjadřujte se k tomu. já vím, hrůza. ale to bylo vyjímečně. lepší než nejíst, víte jak se pak ukládaj ty tuky na "horší časy".. :D no nic. doma jsem si zběsile na 15 minutek zatancovala, dala si spršku a odvážila jsem se stoupnout na váhu. konečně na normální, digitální váhu, která váží na desetiny přesně! a ukázalo se 57,9. což je relativně docela pohodový číslo ;) čekala jsem to horší. a ještě když s vezmu, že je večer.. ráno by tam mělo být ještě menší číslo. takže je to docela fajn. zítra budu ve zdravý stravě pokračovat a tento týden se začnu taky konečně pořádně hejbat. chystám běžecký dny. každej večer v druhé polovině týdne. bude to paráda. a nevadí mi, když nikdo se mnou běhat nebude. dýl než 20 minut denně to nepotrvá.
než odjedeme na chatu, chystám se zajít na depilaci nohou. tenhle týden jsem si koupila Weet voskové pásky a pustila se do depilace tříšel a zašla jsem i trošku dál. ale bolest šílená! příště bych si to raději nechala udělat od odborníků. aspoň bych od toho vosku nebyla celá ulepená :D ale za tu bolest mi to rozhodně stojí. nenávidím když se musím ob den holit žiletkou. navíc takhle v těchto oblastech se nedá holit proti směru růstu, tudíž to nikdy není dokonalý a zůstaává strničtě a taky pupínky. takže když jsem v plavkách, cejtim se trapně, páč to je vidět a je to dost nehezký. nemáte pro příště nějaký tipy? i když já asi raději vsadím na to vytrhávání, je to efektivnější. tak to by bylo trochu málo k mému zdokonalovacímu procesu :D btw. J mi řekl že jsem sadomasochystka! odpověděla jsem mu, že to nejsem, že jsem perfekcionalistka. dneska jsem přišla na to, že se snažím, aby byli perfektní i ostatní a pomáhám jim se změnit. jak fyzicky tak i třeba povahově. a to asi není nic dobrého! :( krucinál.. musím s tím něco dělat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 r u b y * r u b y * | Web | 2. srpna 2009 v 22:58 | Reagovat

bohužel s perfekcionismem se asi nedá nic moc dělat.. taky jím trpím a nijak se to nezlepšuje.. bohužel.. ale ještě pořád se umím radovat z maličkostí a trochu jsem se naučila žít se sebou samou takovou jakou jsem..

2 Maky Maky | Web | 3. srpna 2009 v 9:58 | Reagovat

achoojky...hezu blog...spřátelíš????

3 assembler assembler | Web | 3. srpna 2009 v 10:20 | Reagovat

gratulujem k váhe :) no vidíš teraz budeš chudnúť ako nič ked si doma :)a beh je pecka len som moc lenivá chodiť niekam behať :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.