Srpen 2009

jídlo z mekáče? nikdy!

31. srpna 2009 v 10:02 | Angel Brinys |  eating
máte rádi cheeseburgery a hranolky a občas prostě nemůžete odolat a pak si to vyčítáte?? já osobně jen ztěží dokážu odolat, nedat si jeden malej cheese Fresh (a kolikrát si řeknu že na to kašlu, dám si k tomu krevety a toskánské hranolky s omáčkou!). ale tento článek mě víc než odradil a alespoň v tuhle chvíli bych se na mekáč vykašlala a dala si max. vodu Vittel :D věřím tomu že to jídlo je strašně moc nezdravý, je to smažený a je tam strašně moc tuku!!! přečtěte si, kdo chcete, leč je článek maličko obsáhlejší.. mno ale možná do meka přestanete chodit.
já osobně bych si chtěla tohle jídlo co možná nejvíc zhunusit aby mě to odradilo to jíst.. nevím jak, ale budu na tom pracovat :)

http://www.gameaxis.com/img/blog/2977/Image/ronald_mcdonald_jumping.jpg

p.s. fast food kills!!!!!!

jídlo pro dobrou náladu :)

30. srpna 2009 v 23:39 | Angel Brinys |  eating
našla jsem jeden velice zajímavý, chytrý a optimistický článek o potravinách, které nám proti stresu nepomůžou, ba naopak uškodí našemu dzraví a jsou tu i takové, které podporují dobrou náladu, budeme se po nich cítit dobře a prospějí naemu zdraví. tak se na to mrkněte ;)

p.s. zelenina forever :D


Romeo and Juliet

30. srpna 2009 v 21:37 | Angel Brinys |  everyday
včera to byla vážně akce. na kámošky oslavě narozek, co slavila dohromady s jejím klukem, bylo hafo lidí a byla sranda, pilo se a zobaly se dobroty.. spát se šlo až někdy v 5 ráno. no bylo to kruté. poznala jsem tam super holku, která chodí s M. do třídy, je fajn. to se vždycky tak do nějaké holky zamiluju a hned bych s ní byla nejraději nej kámoška. ale já na kamarádky nemám štěstí, většinou se se mnou nikdo nechce nijak moc kámošit z holkem. teda ne že bych neměla kámošky, ale nemám žádné nejlepší se kterými bych chodila do kina, nakupovat, sportovat, na kafe atd atd. ale mám R. a jsem za něj ráda. je mi nejlepším kamarádem a teď už i mnohem víc.. mám ho moc moc ráda! jsme happy, že jsem s ním, že jsem ho neztratila a on je také happy. ".. Romeo take me somewhere we can be alone.. you´ll be the prince and i´ll be the princess, it´s a love story, baby just say yes... Marry me Juliet, you´ll never have to be alone, i love you and that´s all i really know..." ta písnička.. je tak krásná. poslouchám jí teď furt, ten text je úžasnej, vždycky mi běhá mráz po těle když to poslouchám. je to romantikaaaa :)


jinak zítra je den D. den, kdy začínám svůj tříměsíční program na hubnutí. 3 měsíce a 5,5 kg! to musím zvládnout lidičky, musím! držte mi palce, věřte mi, podporujte mě když to budu chtít vzdát, ale já se nezvdám, slibuju že se budu maximálně snažit, jak jenom to bude možné! chci být zdravá, hezká, štíhlá, vypadat dobře ve všem co si vezmu na sebe, chci se líbit ostatním a chci být konečně jednou spokojená sama se sebou! potřebuju pevné nervy, pevnou vůli a hodně síly!
zítra to rozjíždím ;) zatím pa
vel. 40

28. srpna 2009 v 19:54 | Angel Brinys |  everyday
dnes jsem vyjela s kamarádkou na nákupy. nakoupit si chtěla předevím ona, já jsem měla petistovku, za což si člověk v dnešní době moc nekoupí. i tak jsem si v obchodech zkoušela různé kousky, především topy a děsně se mi líbily. ale nekoupila jsem si žádný. zašly jsme do STRADIVARIOUS shopu, není to moc známé, byla jsem tam asi jen jednou, ale mají tam strašně krásné oblečení, to jako fakt že jo. kámoška zkoušela kalhoty, tak jsem si taky nějaké
vyzkoušela. potřebuju černé, jelikož ty co mám už jsou po té době vyšisované. nesnáším nakupování kalhot, jelikož se vždycky do ničeho nenarvu s tím svým zadkem a hlavně tam
prodávají velikosti na modelky. narvala jsem se ztěží do čísla 40! to je hrůza, takový velký :´( byly tam vedle v kabinkách nějaké čtrnáctky, jedna trošičku při těle, druhá hubená, že by se mohla převlíkat za bičem. vyšla v džínách který jí samozřejmě dokonale seděly, tipuju max. velikost 34 a začala si sahat po břiše a ztěžovat si, jaký má špeky. začala jsem se smát a musela jsem zalézt do kabinky, aby to neviděla, ale všimla si a když jsem zas vylezla, ptala se co se směju. tak říkám, že nevchápu, co by chtěla hubnout, když je tak hubená. tak si teda řekla že hubnout nebude a víc neřešila, kdežto její kamarádka si začala ztěžovat namísto ní. ta ovšem, bohužel oprávněně. stejně jako já když se srovnávám s kámoškama co jsou poloviční. ještě že jich tolik není. vyzkoušela jsem ještě pár kalhot a nakonec jsem vzala ty černé, byly za 450 a jsou super, mám z nich radost. mám je jenom tak provizorně, určitě mi budou zase brzy volné a už se těším, až si budu moct koupit alespoň tu 38 v tomhle shopu. mají tam celkem hezké kalhoty a nejenom to, topy, trika, doplňky.. všechno. úžasný obchod. budu muset chodit hodně do práce abych tak měla love a mohla nakupovat :) aaachjo. v Daichmanu jsem taky objevila perfektní botičky na docela vysokém podpatku, chodit na nich moc dobře neumím, ale to bych se naučila, jsou perfektní, mají je v černé a i ve fialové, tak nevím které, fialové by se mi dokonale hodily ke kabelce, černé jsou ale univerzální a hodí se ke všemu. ale zase asi ne moc černé k černým kalhotům.. no nevím nevím. na 55% se ale přikláním k černým. vždyť k nim nemusím nosit černé kalhoty, můžu nosit džíny. takže snad brzy seženu nějakých 600. ne, nejsou drahé a jsou luxusnííí :) chci je!


new plan.

27. srpna 2009 v 23:07 | Angel Brinys |  my way
to bylo řečí o tom, jak už DOOPRAVDY nejím, jak se budu snažit a budu pokračovat v hubnutí. kecy kecy kecy. jedna chata s kámošema, druhá s holkama, třetí s R. celej měsíc žeru jak bernardýn. v poslední době především. mám už skoro 59 KILO!!! hubnutí v opačném směru mi jde parádně. no dobře, tak jsme si řekla že teď ještě pár dní budu odolávat všem těm fast foodům a nezdravým jídlům a od září spustím nově vymyšlený plán, který do detailu připravuju. o víkendu se na to začnu chystat. musím se naučit jíst opět těch svých 5 porcí denně v určitém čase, hodně pít a hejbat se. od pondělí začnu. vážit se budu nikoliv denně jako dřív, leč jen dvakrát do týdne, v pondělí a v pátek. ve škole si zaplatím obědy a budu z nich jíst polovinu, svačiny si budu nosti z domu. musím to nějak vychytat. dávám si lhůtu 3 měsíce. od září do konce listopadu. chci dosáhnout toho, že se sama sobě budu líbit, budu spokojená, budu mít ploché břicho, pevnější postavu, vejdu se do menších čísel a váha bude ukazovat minimálně 53 kilo. NENÁVRATNĚ.
budu se tomu aktivně věnovat. hubnutí a učení u mě letos budou na 1. místě. pořídila jsem si novej blok, se kterým budu ve škole, když nebudu moci být tu na blogu a psát si, co jsem zrovna snědla, jaké jsou moje pocity a tak, mám to zároveň i jako deníček, který já k životu potřebuju docela nutně. budu ho mít furt po ruce, polepím si ho thinspo a jiné obrázky, kterou mi budou připomínat mou touhu po dokonalosti ( to zní směšně že :D) njn. nejhorší je, že to jak tloustnu na sobě vidím. to břicho roste, ukládá se mi tuk na zadku a v pase.. nezkouším si oblíct starší upnuté kalhoty, to bych se asi rozbrečela. musím to všechno vrátit zpátky. chci! chci! chci!!!!

zase odznova :/

15. srpna 2009 v 2:21 | Angel Brinys |  my way
začínám odznova. chatou jsem to všechno pokazila a moje nové stravovací návyky jsou pryč. takže
od zítřejšího dne se vracím. kašlu na pitomej mekáč a všechny ostatní podobný pochybný rádoby jídla a zase se vrátím k zelenině a ovoci. chci doopravdy zhubnout. chci bejt štíhlá a sexy. občas tu motivaci mám, pak na ní ale zapomenu a chvíli si zase "užívám" (ne moc správným způsobem) a tím že na všechno týden kašlu, mi promění snahu v naprosto zbytečnou. musím začít sakra něco dělat.
před dvěma lety na podzim jsem měla úžasnou motivaci, díky které jsem zhubla 3 kila. byl to kluk. někdo, v kom jsem viděla dokonalost. chtěla jsme být stejně dokonalá, abych se k němu hodila, abych se mu líbila. nikdy se tak nestalo, ale i přesto jsem strašně ráda, že tohle období proběhlo, protože jsem se dokázala změnit, změnila jsem názory, styl oblíkání, pohled na určité věci. chtěla jsem se vcítit do jeho myšlení a vžít do jeho světa. nedostala jsem ho a pravděpodobně nikdy nedostanu. ale ten člověk tu pořád je a teď jsem mu blíž než jindy, jelikož už si neopakuju že je to dement a idiot, ale naopak jsem ho začala brát takovýho jakej je protože ve skutečnosti takovej idiot neni. pro mě je to osobnost. dostane vdžycky to co chce. a to já chci taky!
dneska jsem si stoupla na váhu a s dost zkřiveným výrazem ve tváři se chtě nechtě musela smířit s faktem že tam vidím 58,2. STOP! do konce prázdnin tam bude nejmíň 56,2! jdu do toho opět naplno! musím si věřit. nepovolit.
méně kalorií, více pohybu.
omlouvám se, že nechodím na vaše blogy, ale internet mi to nedovolí.. ale začnu se víc snažit ;) mějte se, užijte si den.


private

14. srpna 2009 v 14:05 | Angel Brinys |  everyday
a tak si prázdnin užívám dál a je to docela jízda :) pyžamová party s holkama byla fajne. pokecaly jsme, byla sranda. říkala jsem si že si s nima mimo K. nemám moc co říct, ale překvapilo mě, že se se mnou hodně bavila M.F, se kterou jsem si vždycky rozumněla nejméně. podle mě je to proto, že jsme se rozešli s J. možná si řekla že potřebuju kolem sebe lidi a potřebuju se odreagovat, tak mě rovnou pozvala ať s nima jedu na chatu na týden. souhlasila jsem. takže v pondělí pojedu :)
zjistila jsem že prázdniny se blíží ke konci a mě to teprve začalo bavit. užívám si a je mi fajn. jenže co nevidět bude konec a hurá, čtvrťák a příprava na maturitu. to bude peklo! nechciiiiiiiiiii!
ale co, ještě nematuruju, tak co bych se tím v tuhle chvíli zabývala.
jsem unavená a nachlazená. včera jsem byla pozvána na privát k m. byla to party v bazénu, občas jsme zašli do vířivky nebo na skok do sauny.. no, zajímavé to bylo. až na to, že jsem málem vyplavila celou místnost, kopla jsme do skleničky s colou a s rumem, která spadla do bazénu a rozbila se a pak jsem se pod ne zrovna slabým vlivem alkoholu chovala trošku blbě ke kámošovi.. ale to je jeho chyba. nemá bejt tak sexy. prostě mě přitahuje celou dobu, proč si to neříct, je to pravda :D a tak když jsme se potili 4 lidi v sauně pro dva, byl to docela grupáč, v plavkách a v takový blízkosti.. no prostě jsem to trochu nezvládla a maličko to přeháněla.. nechci to moc rozebírat, páč je mi docela trapně když na to myslim. co si o mně musí myslet... omg. a kdyby tam nebyli kluci, who knows.. jsem nebezpečná. ale na druhou stranu v plavkách ne zrovna přitažlivá takže by to možná bylo jedno, kdyby tam nebyli :D už raděj mlčím a nemyslím. ještě teď se trochu motám a snažím si vybavit okamžiky co se mi trochu rozmazávají.. resp. je nevidim :D a lepší možná nevědět. bylo moc alkoholu. dokonce jsem s nima seděla u tv, když si přepínali kanály s pornem. ale nějak jsem tomu nevěnovala pozornost. jsou to chlapi, co čekat jinýho :D
spát jsme šli v půl čtvrtý, kdy se m. otočil zády, poznala jsem že v rozhovoru o mých vztazích pokračovat nechce, když za 4 hodiny vstával do práce, tak jsem se raději uklidila do svý postele a vytuhla do pár minut. docela akce.. ráno když jsem jela domů jsem musela vyděsit nejednoho člověka.. ale což, užila jsem si to a byla sranda.


not good

11. srpna 2009 v 13:36 | Angel Brinys |  my way

57,4

co si budem povídat, nic moc, ale mohla jsem to čekat. včera jsem nejedla celkem nic, až asi v půljedné jsem sáhla po arašídách v těstíčku a celé je na posezení snědla při psaní na icq s R. jsem tragická, vím. ale dneska začínám nanovo a budu si hlídat, co jím a v jakém množství. po 18. nejím, pokud teda vím, že nepůjdu spát hodně pozdě.
a tak už papkám zdravou snídani (hm, ano, ve čtvrt na dvě :D holt jsem dřív nevstala. nechtělo se mi).
včera než jsem se rozhodla že půjdu spát mě přepadly zase ty pocity, že jsem ho ztratila, navždy. že už nebude nikdy to co dřív. že si najde jinou holku. že už se neuvidíme a pokud někdy jo, bude to tak strašně těžké.. asi jsme se nerozešli v dobrém, takže nikdo po přtelství toužit nebude. a abych řekla pravdu, ani by to nešlo. jak by to vypadalo, kdybychom spolu někde byli bez dotyků, pusinek a vzájemné blízkosti? nevím co budu dělat až se někdy uvidíme. společným srazům s klukama, kde bude i on se pravděpodobně budu obloukem vyhýbat. leda by se on neúčastnil. v noci jsem se budila a vedle sebe vždy uviděla plyšáka od něj, se kterým jsem spávala. úžasné pocity. všechno v pokoji mi ho připomíná a nejenom tady. musím přestat myslet. vzpomínat. musím si říkat, že to je takhle správně a bude to fajn. musím tomu věřit.
...let´s go enjoy!

snídaně: Activia lesní p.,
džus, kousek melouna
svačina: ---
oběd:
---
svačina:
---
večeře: ---
pohyb: bowling

new start, new life

10. srpna 2009 v 20:37 | Angel Brinys |  everyday
tak jsem se vrátila. sice se zpožděním o jeden den, ale holt, něco do toho vlezlo a zůstali jsme
tam o den dýl. no jo, náš přítel alkohol :D a tak R. nechtěl druhý den po několika panácích Tequilly, Berentzena a Becherovky řídit. ostatní odjeli autobusem a my jsme tam zůstali do dalšího dne. celé ty dny byly úžasné. den ode dne lepší, přitom denně přišel nějaký nový problém nebo šok. tím myslím třeba to, že jsem jedním pitomým telefonátem způsobila bráchovi téměř rozchod s jeho nechutně žárlivou přítelkyní, anebo pak i rovnou to, že po pár dnech mé mobilní neaktivity zkončil doopravdy i můj vlastní vztah s J. trochu mě to stále děsí, ale jsem celkem v klidu. přece jsem to už dlouho takhle chtěla. takže musím udělat jediné. zbavit svůj pokoj všeho, co mi ho připomíná a nemyslet na to, co bylo. nevzpomínat. na druhou stranu, kdybych se vrátila k mému poslednímu snu, tak vám povím to, že sny se změnily ve skutečnost. abych pravdu řekla, docela jsem to od tohohle tripu očekávala. nevím, kdo by to z nás měl vydržet se jeden na druhého jenom dívat, ale nikdo z nás to neudělal :D takže jsme tam byli spolu. chodit s ním oficiálně nehodlám. chci si užívat volnosti a ne se hned vázat a jít z jednoho vztahu do druhého. jsem s ním moc ráda. ale chci se bavit, chci si užívat a nechci se trápit tím, že on bude mít starosti, co dělám, s kým jsem apod. chci si právě od tohoto na chvíli odpočinout.
co se týče mého hubnutí a plánovaného sportování na chatě, nekonalo se ani jedno z toho :D jedla jsem sice dost málo, spávala jsem do dvou i do čtyř odpoledne, tak na to ani nebyl čas, ale nic zdravého ani dietního :D ale nijak mě to netrápí. jelikož jsem si tak nehorázně užívala dní, že na to co jím už myšlenky nezbývaly.. ale už jsem doma takže jíst začnu zase zdravě. na to, co ukáže zítřejší váha se fakt moc netěším. no uvidíme. zítra jedu spát ke kámošce, bude pyžamová holčičí párty se šáněm a jahodami, takže.. docela se ty prázdniny začínají rozjíždět :)


Lady Gaga musiiiiiiic

5. srpna 2009 v 11:09 | Angel Brinys |  my way

57,0

nečekala jsem to, ale o půl kila se váha dolů pohla :) paráda. mám velkou radost a tak si vesele snídám bílou sladkou Activii a kus melouna. mňam. toho melounu nikdy moc nesním, jsem po něm za chvilku strašně plná :D poslouchám Lady Gagu a mám fajn náladu. musím si dobalit několik posledních věcí a ve 3 odpolko odjíždím. omlouvám se že vám v posledních dnech nepíšu a nechodím na vaše blogy, ale tady doma mi nejde skoro vůbec internet a tak se často ani nedostanu na žádnou stránku. na fb se nedostanu skoro vůbec a to že se silou vůle jednou denně dostanu na blog abych napsala článek je fakt úspěch. musím to nějak vychytat až přijedu z chaty.
v posledních dvou týdnech mám dost podivné sny. většinou se tam objevují blízké osoby, ale co se v těch snech děje.. buď se rozcházím s J., nebo se omlouvám R. že s ním nemůžu být, potom zase chodím s Karlosem a jsem s ním strašně happy a pak jsem s R. někde v africké zemi na dovolené a když už se málem líbáme, tak já otevřu oči a je po snu. to mě štvalo, chtěla jsem vědět jak líbá :D tak mi to vrtalo hlavou a dneska se to konečně povedlo. dávali jsme si dárky k Vánocům a pak si dali pusu a pak další a další a už to bylo.. takže už vím jak líbá a musím říct, žádná sláva jako :D ale musíme brát v úvahu, že se třeba ještě s nikým nelíbal, takže to časem vypiluje. OMG :D melu tady úplně běsy! vždyť to byl jenom sen :D ale co, stačilo mi to :D

dneska asi nemá cenu psát jídelníček, když poslední jídlo bude oběd. a k obědu budu mít asi zase ty včerejší těstoviny s brokolicí.
mějte se tu fajne a v neděli nebo v pondělí se zase ozvu, jak bylo ;)
bye