maximálně confused!

5. července 2009 v 21:11 | Angel Brinys |  everyday
asi ano, asi je to jenom taková "přeháňka" .. ať už jsem zrovna s kýmkoliv, s jedním nebo s druhým, vždycky je ve mně nějakej blok, kterej mi nedovolí se k němu chovat stejně hezky jako on ke mně, protože mám v hlavě furt myšlenku na to, že je tu ještě NĚKDO další. nejde to a myslím, že to nechám, aby všechno zůstalo, tak jak to je. rozcházet se s přítelem nebudu. alespoň ne teď. chci zkusit věci spravit do původního stavu. nedovolím, aby si kamarád myslel, že z toho bude víc. já to asi ani nechci totiž. jsem ráda v jeho přítomnosti, možná i v objetí, ale po ničem dalším netoužím. možná kdyby se stalo, třeba by to bylo jinak, ale už mě to vlastně ani moc neláká. pořád myslím na to co by mělo být správné. pravděpodobně nechám přítele, aby s námi do Chorvatska jel. zkusím si to tam s ním užít a vrátit věci, aby byly takové, jak dřív.
nejhorší je, že nemám srdce na to, napsat narovinu, že chci abychom zůstali jenom kamarádi. vůbec nic víc ani míň. ale nechci mu ubližovat. možná zkusím udělat jedno.. až odsud odjedu a my se neuvidíme, do konce měsíce zkusím trošičku přerušit kontakty. píšeme si extrémně často. to nejde. nebudu mu moc psát. ať prostě časem zapomene.. jenže je to jenom nějakých 14 dní.. a to asi nestihne. potom máme v plánu chatu, kde by měli být lidi ze třídy a zase on. takže nevím, jak to bude vypadat, ale začínám se toho docela bát..
jéééjda lidi řekněte mi že jsem blbá, protože to tak je.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 r u b y * r u b y * | Web | 5. července 2009 v 22:45 | Reagovat

nejsi blbá, je to jenom strašná spousta pocitů v tobě a jsi z toho všeho kolem sebe zmatená.. to je normální. to přerušení kontaktů neni špatnej nápad, ale mám strach aby neskončilo i kamarádství.. a jestli je to opravdu kamarád tak to pochopí že prostě zůstaneš s přítelem (taky jarda, že?)... jsme snad dospělí, tak si umíme o všem rozumně promluvit...

2 Ejdý Ejdý | Web | 6. července 2009 v 13:33 | Reagovat

nejsi blbá :-) jsi prostě a jednoduše normální :-) všechno si hezky promysli, ať pak nejsi zklamaná :-) doufám, že všechno bude, tak jak chceš a že budeš šťastná :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.