love kills slowly

28. července 2009 v 14:31 | Angel Brinys |  everyday
je to zajímavý, jak se dokážu rozčílit nad hádkou, kterou sama začnu. to je parádní. výměna názorů který nejsou shodný mě momentálně dokonale rozladila a zase jsme vzteky bez sebe. a to dokážou způsobit jen hádky s přítelem. občas mám pocit že bez něj nemůžu bejt, což vydrží jen chvíli, než se zase pohádáme a pak přmejšlím, proč s ním vlastně pořád ještě jsem. vždyť já v tomhle vztahu nejsem vůbec šťastná... musím brát v potaz tenhle fakt. ne, nejsem s ním šťastná. jsme mnohem šťastnější se svými kamarády, se kterými je sranda, nic mě ve chvílích s nima nedeptá a jsem vysmátá a bez starostí. tak proč s ním teda ještě jsem. protože bez něj nedokážu po roce a půl být? jaj... nevím co s tím, ale pravděpodobně je to jen otázka času, kdy to ukončím. a možná, že jsem tu pravou chvíli už propásla..

měla bych začít vstávat dřív, ne v 11 dopoledne. vstávám akorát na oběd a začínat den těžkým obědem je vcelku špatné, v rámci mého nového výživového programu.
mezi 11. a 14. hodinou jsem stihla snídani i oběd. potřebovala bych pohyb. jenom sedím doma na zadku a nemám co dělat. nemám s kým jít ven. je to na nic.. už chci bejt doma. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ejdý Ejdý | Web | 28. července 2009 v 20:04 | Reagovat

jak dlouho s ním vlastně jsi?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.