lost best friend

6. července 2009 v 14:53 | Angel Brinys |  everyday
udělala jsem, co je správné. uvedla jsem věci na pravou míru. s velkou lítostí a nechutí jsem mu řekla, jak to po tom dni co jsme spolu byli venku, mám. přišla jsem na to, že je určitá hranice. a když naše chování došlo až k té hranici, věděla jsem, že víc už bych jí překročit nemohla. mám
ráda jeho přítomnost. jeho blízkost. jeho objetí. mám ráda když mě hladí po vlasech i jinde. ráda si s ním povídám. dokáže mě vždycky rozesmát. ale nedokázala bych ho vzít za ruku a jít s ním jen tak po ulici, nedokázala bych mu opětovat pusu, jen tak.. nevím, ale měla jsem v sobě nějakej blok, kterej mi nedovolil víc. myslela jsem na to, jak by to mělo být správný.
když jsem mu řekla, jak to doopravdy je, chápal to, byl rád že jsem mu to řekla popravdě, zároveň se ale taky úžasně zhroutil. zkazila jsem tak tím, co jsem mohla. nevěřím, že naše přátelství někdy bude takový, jako vždycky bylo. a to mě na tom strašně mrzí. byl to vždycky můj nejlepší kamarád. moje spřízněná duše. ve třídě bych bez něj nevydržela. když tam dýl nebyl, strašně jsem se nudila a neměla si skoro ani s kým povídat, s kým se smát. znamená pro mě strašně moc. mám ho hrozně moc ráda. potřebuju ho. potřebuju se s ním bavit, nebo aspoň si psát. když tu na icq neni, je to tu všechno takový prázdný.
dneska podle mého názoru ani online nepřijde. a pokud ano, bude mi psát jednu pesimistickou myšlenku za druhou a nakonec to stejně vzdá a napíše, že je to pro něj mnohem horší mi psát, než nepsat a tak raděj odejde. dokáže celé dny proležet v posteli, spát, nic nedělat, jenom přemýšlet. trhá mi to srdce. vědomí, že to je všechno kvůli mně, mě dokonale ničí. nenávidím se. je to všechno moje chyba. neměla jsem to nechat do jít tak daleko. říká, že mi nemá co odpouštět, ale já si myslím opak. ubližuju mu.. není den, kdy bych nebrečela. je to zoufalý.

l
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ejdý Ejdý | Web | 6. července 2009 v 15:13 | Reagovat

je mi to strašně líto, ale asi to tak mělo být, ne? asi už to nebude jako dřív, ale třeba časem ho (vás) to přebolí a navážete zase přátelský vzah... možná...
ps: jsem ráda, že se vrátíš :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.