HATE HATE HATE ! ! !

26. července 2009 v 19:59 | Angel Brinys |  everyday
blog.cz forever. nemůžu jinak. je to můj život.
můj vztah s ním je jeden velký problém. to, že odchází na vysokou někam do pryč, BY SE DALO ještě nějak vyřešit, přežít. to, že jsme teď neměli zrovna šťastné období, by se také dalo vyřešit a vrátit. ale to jeho kouření. NENÁVIDÍM TO! nevím, co mám dělat. milionkrát jsme to řešili, milionkrát se o tom bavili, pořád dokola a dokola a mě ani jeho už to ani trochu nebaví. několikrát mi slíbil, že se pokusí přestat, přestávali jsme spolu, pomáhala jsem mu, snažil se, ale nakonec se stejně vždycky všechno podělalo a když to shrneme, chodím celý rok a půl s kuřákem, který ne a ne přestat. nevěřím že by přestal. byla jsem vždycky tak nemožně naivní, že jsem si myslela, že doopravdy přestat chce, tak jak tvrdí. a že snad bych JÁ mohla být důvodem, proč jednou přestane. ale já mu nevěřím. nepřestane. má slabou vůli a já opravdu tou motivací nejsem. vyhrožovala jsem rozchodem, což ho dovedlo jen k pláči, druhý den už ale kouřil zase. rozejít se s ním kvůli kouření? to přeci nejde, anebo jo? jsem toho schopná. jsem schopná o tom přemýšlet a mluvit o tom. možná bych to i udělala a tuším, že to možná i udělám. nedokážu s tím žít. nedokážu žít s kuřákem! NIKDY!!!
nikdo mi s tím nepomůže. ostatní mi říkají ať to neřeším, že je to jeho věc. a když nekouří přede mnou tak mi to má bejt jedno. ale mně neni! proč? ZÁLEŽÍ MI NA NĚM! na jeho zdraví!!! to je celý. je to snad něco špatného? představa jak má prožraný plíce nikotinem, je hnusná. že jednou umře na rakovinu plic? hnusné.. a když už jednou miluju, holt, mi na tom prostě trochu záleží.
no way.
dneska jsem se ho zeptala, jestli dneska kouřil. prý měl dvě a už asi nebude. nevěřím. nebudu mu psát. asi se zase stáhnu do sebe a budu dělat, že to opravdu odmítám... protože já nevím co jinak dělat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ejdý Ejdý | Web | 27. července 2009 v 10:08 | Reagovat

tak mu to všechno řekni, když slíbí že přestane a zapálí, tak mu řekni konec... třeba ho to nakopne a když ne... tak nevím...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.