broken hearts everywhere

4. července 2009 v 0:23 | Angel Brinys |  everyday
co je tohle za období.. ? všechno je špatně.. proč tohle muselo potkat zrovna mě. trpím. neskutečně. a se mnou další dva lidé. kluci. jeden, který mě miluje už rok a půl a druhý, kdo ví jak dlouho na mě myslí, ale asi tak před třemi týdny jeho city začaly narůstat a dneska je z toho hotová tragédi. milostnej trojúhelník? proboha! co mám dělat??
oba je mám moc ráda. s přítelem kvůli tomu delší dobu nevycházíme, dokonce jsem ve chvílích byla téměř přesvědčená o tom, že už ho nechci, táhlo mě to jinam. miluje mě. druhý byl vždycky můj nelepší kamarád, moje největší opora ve třídě. tušila jsem dlouho že se mu líbím. ale teď se to změnilo v zoufale nešťastnou zamilovanost.. zoufalej z toho ale neni sám. byli jsme spolu na výletě 24 hodin denně. i potom jsme se občas viděli a byli si blíž a blíž, bylo nám spolu vždycky hezky a pouze jsme užívali okamžiků kdy jsme spolu.. poté jsme se ale zase trápili nad situací. nevím, opravdu nevím, co mám dělat. už už jsem se chtěla vzdát svý dlouhodobý lásky a bejt chvíli sama, promyslet to, přičemž jsem beztak věděla, že nepřestanu myslet na toho druhého a psát si s ním. dneska jsme to málem vzdali. chtěli jsme dát pauzu, zrušit společný měsíc prázdnin, Šumavu, Chorvatsko.. dokonce se mi možná snad i ulevilo, když jsme se dohodli takto. jenže emoce na sebe nenechali ani pár minut čekat. brečeli jsme společně dlouho.. já se dneska téměř nezastavuju.. brečím skoro celej den. jednou je to ze zoufalosti kvůli jednomu, později kvůli druhému. strašně to bolí. ubližuje mi už jen pomyšlení na to, že by se měl někdo trápit, že by měl žít s tím, že pro něj tady nejsem.. nejde to.
přestala jsem věřit, že náš dlouhodobej vztah ještě dál vydrží. ale po dnešku je zase všechno jiné. po tom všem co řekl.. je to na mě a on na mě bude čekat. miluje mě.
a já jeho? nevím. nevím vůbec nic..
pomozte mi někdo... :´( strašně se trápím. všichni tři se trápíme! moc!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ejdý Ejdý | Web | 5. července 2009 v 9:35 | Reagovat

to jsem (bohužel) nikdy nezažila, takže nevím, co ti poradit, ale moje kamarádka byla ve stejné situaci - lákalo ji nové a staré a osvědčené chtěla opustit... nakonec to dopadlo tak, že si vybrala svého kluka a jsou spolu doteď (stalo se to před rokem), možná si dej oraz ode všeho, ode všech a pak se uvidí :-)

2 r u b y * r u b y * | Web | 5. července 2009 v 20:37 | Reagovat

musíš poslouchat srdíčko. v tomhle ti vůbec nikdo nemůže poradit, musíš se rozhodnout sama... navíc když ty kluky vůbec neznáme..  ale já bych to asi u sebe brala jako takovou přeháňku.. já bych se svým járou prostě zůstala, protože to všechno co jsme spolu prožili zahodit nejde. já si teda hlavně nemyslim, že bych se dostala do podobný situace víš. protože nikdy bych nedovolila aby mezi náš nádhernej vztah někdo vlez...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.