Červenec 2009

he´s the best!!

31. července 2009 v 21:59 | Angel Brinys |  everyday
nemůže mi ani být hůř. myslela jsem, že neshody s nejlepším kamarádem skončily. že pochopil, že s ním chodit nechci a ani nemůžu, jelikož už jeden vztah mám- sice je na nic, ale je. mám ho neskutečně moc ráda. nejvíc ze všech. ohromně mi na něm záleží a neumim si momentálě svůj život bez něj představit. doopravdy ne. ať už si jenom píšem, když spolu nejsme, i to mi ke štěstí stačí. od jistých dob se moje náklonnost k němu zvýšila. nehla jsem se od něj na krok. školní výlet změnil mnohé mezi námi i mezi vztahy s jinými lidmi. vyšla najevo celá ta pravda, co mi byla dlouho jasná, ale konečně to řekl sám. konečně? jak se to vezme. je fajn že měl tu odvahu to vyklopit, ale užitky to nepřineslo, ba naopak. byla jsem zmatená a nevěděla jsem, jak ty jeho city k němu vyjádřit, ale zamilovanost to nebyla a není. je to láska přátelská. pravděpodobně ano. a velká! fakt že mě mít pro sebe jinak než kamarádku nebude, s ním udělala své. chová se ke mně, jako bych byla kus dřeva. jako bych mu už snad byla úplně lhostejná. no dobře, ať mě nemiluje, ale proč proboha musí věci měnit vzhůru nohama, proč mi vůbec nehodlá psát a prostě dělá všechno jinak, než dřív? chci aby to zůstalo jak bylo. chci aby se na mě těšil, aby mi sem tam řekl že mě má rád, aby si se mnou psal, říkal mi všechno jako jindy, abychom o sobě pořád věděli, povídali si, vyprávěli si věci, smáli se a měli se fajn bez ohledu na okolí. protože to je to, co on dokáže. rozesmát mě v jakékoliv situaci. he makes me happy. to je celý. nechci ho ztratit. už jsem ho neviděla asi dva týdny a fakt mi chybí. chci ho zpátky. takovýho, jakej vždycky byl.. kéž by si tohle přečetl...


31.7.09

31. července 2009 v 18:35 | Angel Brinys |  my way
snídaně: Fitness cereálie s Activií bílou/sladkou
svačina: nektarinka
oběd: trocha rajské polévky,
troška čočky, vejce natvrdo- bílek
svačina: rajče
večeře: malý trojůhelníček pizzy,
malý krajíček chleba s cottage
pohyb: běh

raději snad bez komentáře. na ten poslední kousíček pizzy co nám zbyla ze včera jsem měla chuť. a je mi jedno že jsem jí snědla. jedna mě snad nezabije, ne? večer jdu na disko, tak to tam snad vytancuju ;) nemám náladu na vypisování. dneska jsem přidala 3 články a dvou z nich si nikdo ani nevšiml. proč já se snažim..


thinspiration and motivation

31. července 2009 v 12:15 | Angel Brinys |  my way
mou největší thinspirací je Nicole Scherzinger. už jsem o ní psala. miluju jí, je krásná a pro její postavu bych vraždila! je dokonalá!!!
a co vůbec čekám od svého hubnutí? co bych chtěla dokázat?



  • netoužím být hubená, nic na způsob skinny, to se mi naopak spíše hnusí. chci aby mi zůstaly přirozeně ženské tvary, ale v maličko menších proporcích.
  • chci si zpevnit postavu, především břicho, zadek a stehna, abych se v plavkách nemusela stydět za to, jak se mi břicho hrne do několika špeků a celkově se na mě všechno při chůzi třese, fuj :/
  • chci se zbavit celulitidy na stehnech a zadečku, alespoň ji trochu zmírnit.
  • chci se zbavit veškerého tuku na břiše. normálně je moje břicho ok, když stojím, až na ten špek pod pupíkem. vypadá to fakt dementně. takže tohle je to hlavní, co chci dát nenávratně pryč a co mi na mé postavě asi nejvíc vadí. a myslím si, že jinak než sportem to pryč nikdy nedám..
  • chci se každé ráno probouzet s pocitem lehkosti a s pocity krásně prázdného žaludku, připraveného na čerstvou, zdravou snídani.
  • chci v odraze zrcadla vidět někoho, kdo se tváří spokojeně a šťastně, když vidí svou tíhlou postavu
  • chci si kupovat těsné tílka a trička a neohlížet se na špek na břiše který bych tím jinak akorát zvýraznila. chci si v pohodě koupit jeansy a kalhoty, který se mi budou líbit a nenervovat se v každém obchodu, že mou velikost ani nemají a když už, naprosto mi nesedí.
  • chci se naučit jíst méně a vystačit si během dne s pěti malými porcemi bez toho abych byla neustále potopená v myšlenkách na jídlo, stěžujíc si že mám hlad!
  • chci být prostě spokojená. chci se cítit dobře. chci se líbit sama sobě, i ostatním. není nad pocit, když na mě visí klučičí pohledy ;)


btw miluju film Dábel nosi Pradu. je to vynikající a inspiračně skvělý film, kdykoliv ho shlídnu, cítím se jako ony, i když vím, že k nim mám asi tak milion kilometrů daleko. ale pocit je to úžasný, je úžasný se na tu dokonalost dívat. viděla jsem ho už mockrát a vím že ho ještě mockrát uvidím.

DIETA

31. července 2009 v 11:43 | Angel Brinys |  keep fit

http://www.mf.cz/assets/system/mf-obalky/dieta-7-8-2009.jpg

Dietu jsem objevila přesně před rokem na dovolené na Lipnu. počasí příliž zábavě nepřálo, tak jsme se s J. vrhli do trafikyn a časáky a já objevila Dietu. koupila jsem si jí a hned se mi ten časák zalíbil. pročetla jsem ho snad celej. nekupuju si pravidelně všechny čísla, ale občas když mě zase chytne hubnutí a období dietování, tak časák koupím a dost mi pomůže už jenom to, že si o tom čtu. líbily se mi vždycky články o sportu a vždycky jsem toužila nějaký z toho si vybrat, ale finančně či časově mi to nikdy nevycházelo. teď jsem si koupila letní číslo Diety začtu se kdykoliv na to mám náladu, anebo si jen tak listuju ;) pro vás co hubnou, můžu jedině doporučit. jsou tam i skvělé dietní recepty.

DIETA

je jedním z nejčastějších témat, která ženy řeší v práci, doma, na večírcích, ale i u kávy. Navíc snad každá žena alespoň jednou v životě držela dietu nebo se pokoušela zhubnout. S DIETOU čtenářky zjistí, že hubnutí nemusí být dřina, že zdravé vaření je hračka, a když shodí pár kilo, budou nejen krásné a štíhlé, ale také zdravé. Protože zdraví a dieta mají k sobě opravdu blízko. Časopis DIETA je nejen o hubnutí, ale i o zdravém životním stylu. DIETA nezapomíná ani na muže a má pro všechny vždy něco navíc.

lubenice love <3

31. července 2009 v 10:56 | Angel Brinys |  eating
konečně včerejší den skončil. nemohla jsme se dočkat. večer jsem vyrazila s kámošema do baru. řekla jsem si že se odreaguju a projdu. na smluvené místo srazu jsem si zaběhala a jelikož měl kámoš zpoždění, tak jsem ještě 5 minut běhala po sídlišti okolo paneláků. řekla jsem si že když nemám co dělat, než abych seděla na patníku, raděj vyběhám pizzu. bylo to fajn. ani nikde nebyli moc žádní lidé, takže pohoda. možná začnu po večerech lehce běhat, není to tak špatný.
dnešním ránem začínám nanovo. dneska se rozhodně nebudu tolik tláskat jako včera. svačiny si budu dávat mnohem lehčí než včera. a ne rovnou půl mísy ovoce. omg!
dneska zkusím pro změnu více pít, dostat do sebe více tekutin. sice budu každou půl hodinu lítat na záchod, ale což :) navíc taková voda s citronem je prospěšná vícenásobně. detoxikuje, spaluje tuky a je dobrým vitamínem. proto piju denně aspoň jednu sklenici s citronem.
včera večer jsem si ještě dala meloun. teta přivezla krásnej šťavnatej červenej meloun tak jsem se do něj vrhla a pár kousků spořádala :) miluju melouny! nejlepší na nich je, že jsou sladké, prostě vynikající a můžete jich sníst, kolik chcete. je to zelenina a nepřibírá se z nich, je to jen voda. navíc toho ani tolik nesníte, protože vás brzy zasytí jak voda tak vláknina... ;)

http://www.ireceptar.cz/res/data/059/007171_05_021567.jpg

níže malý referátek o melounech a jejich zdraví prospěšném obsahu :)

bad day... :(

30. července 2009 v 19:01 | Angel Brinys |  my way
dnešek je totálně na nic den. totálně. jak jsem dopoledne měla úžasnou náladu z toho, jakým
úžasným jídlem se stravuju, teďka mám náladu opačnou. celej den se cejtim strašně plná a mám nafouklý břicho. vůbec se necítím dobře jako jindy, když hubnu. večer jsem se na to vykašlala a v pizzérce snědla asi 4 velký trojúhelníčky pizzy! je mi blbě! jsem přejezená. jsem ze sebe neskutečně znechucená. když se prohlížím v odrazech výloh či dveřích, neni to tak strašný, ale dneska jsem se tam viděla jako bych měla o deset kilo víc! je mi z toho fakt divně. na co se snažím?
zejtra se na nějaký jídlo můžu totálně vykašlat. ovocný saláty, tss..
už odsud chci vypadnout. u babičky nedělám naprosto nic jinýho než že sedím doma na zadku. věřte mi a představte si to. nedá se vůbec nic co dělat. ze včerejšího tří minutového cvičení na břicho po dost dlouhé době mě to docela bolí a i kvůli tomu se cejtím bejt "větší". všechno je dneska na nic. chci domů chci bejt s kámošema. chci si užívat života. a ne tu hnít u počítače. sakra!!!!
omlouvám se za pesimismus ale dneska to jinak nejde.


30.7.09

30. července 2009 v 11:36 | Angel Brinys |  my way
snídaně: Fitness cereálie s Activií bílou/sladkou
svačina: ovocný salát-
meloun, ananas, nektarinka
oběd: losos se zeleninou, rýže
svačina: nic
večeře: půl pizzy,
později kousky melounu
pohyb: pár mint běh

já si žiju :) mamka si zvykla, že já a brambůrky už nejdou dohromady a pomaloučku polehoučku se učí pro mě nakupovat jinak. dnes ráno jela nakoupit do Penny a jelikož jsem nenašla nic vhodného k snídani, vypila jsem čaj slazený medem a jela jsem s ní. nakoupila jsem si jogurty, cottage, cereálie, slunečnicový chléb atp. a dokonce jsem udělala hokus pokus a řekla jsem si, že vyzkouším ten malý kulatý melounek, který jsem nedávno viděla u některé z vás na blogu, že jste si ho dávaly k svačině. nikdy jsem to nejedla. a jako, není to špatné. zrovna svačím ovocný salát složený z tohoto melounu, ananasu a nektarinky. to je mňamka :) ten meloun, ujde. má takovou nevýraznou sladkou chuť, maličko tam cítim mrkev a barvou připomíná mrkev i vizuálně :) ale mrkev to není :D
k obědu se mi v troubě peče losos se zeleninou a k tomu si dám trošku rýže. takhle zdravě jsem snad nikdy nejedla. hrozně mě to baví a tak v tom hodlám i nadále pokračovat ;) snad se to časem projeví jak na váze, tak i na mé postavě. I HOPE...

tajemství kalorií v müsli tyčinkách

29. července 2009 v 19:37 | Angel Brinys |  eating
myslíte si, že müsli tyčinky jsou to pravé, jak zahnat chuť na sladké a přitom do těla nepřijmou příliž cukrů, které se nám později přemění na tuky? ano, to je správně, ALE ne všechny müsli tyčinky jsou ty pravé. některé obsahují zbytečně mnoho kalorií.
které jsou ty vhodné?

CORNY LINEA bez přidaného cukru. jogurtová, čokoládová varianta. má pouhopouhých 1341 kJ na 100 g. což znamená, že 25 ti gramová tyčinka má asi jen 335 kJ. podle mě je tahle nejlepší.

29.7.09

29. července 2009 v 16:47 | Angel Brinys |  my way
štve mě že se nemůžu s přesností zvážit a zjistit, jestli váha alespoň trochu klesá. ale vzhledem k tomu že jenom jím a jinak celý den sedím na zadku, asi to moc slavné nebude. no nevadí. první týden si jen pozměním stravovací návyky a příští týden přidám i pohyb a sport.

snídaně: vaječná omeleta s brambory a se šunkou,
čokolupínky s mlékem, ovoce
svačina: jahodová přesnídávka
oběd: rizoto
svačina: rajče a mozzarella
večeře: trochu těstovin se smetan. omáčkou
pohyb: 20 minut - tanec a pár minut posilování na břicho


my way

29. července 2009 v 15:11 | Angel Brinys |  my way



třeba mě ukamenujte za to jak neustále měním designy, ale hledám něco dokonalého, holt, prostě jsem věčně nespokojená :) nejhorší je, že taková jsem i v životě. pořád si jen stěžuju. ve škole si pořád na něco stěžujeme mezi spolužáky, kteří jsou na tom snad ještě hůř, nelíbí se jim vůbec nic. to já pořád že mi je zima, že mám hlad, že mě bolí hlava.. J., chudák, to poslouchá už rok a půl a docela často. R. zase několik let poslouchá jen to že mám hlad.. už si myslím i zvykli XD to bych ani nebyla já, kdybych aspoň jednou denně neprohlásila, že mi něco chybí.
a i to designování značí dost o tom, že mám sklony k perfekcionalismu. mám ráda, když mají věci svůj řád, když jsou upravené (co se týče úklidu pokoje, raději mlčím, toho se to třeba až tak netýká XD ). no dobře, boty si taky hnedka nevyčistím když na nich mám dvě šmouhy, ale prostě raději mám, když je vše jak má být, je klid a žádný chaos. líbí se mi štíhlé postavy. nemůžu o sobě říct, že bych byla tlustá. jsem spíš jen lehce oplácaná. vadí mi klasické detaily, jako je
celulitida, výrazný špíček na břiše který ne a ne zmizet, boky mi občas přetékají přes kalhoty, mám široký stehna a velkej zadek, nezpevněnou postavu.. toho je XD do tý doby než vymysleli žehličku na vlasy, i ty ubohý krepatý vlásky jsem nenáviděla. teď už volím buď mezi přirozeně vlnitými anebo je vyžehlím a je klid. ale postavu vyžehlit do dokonalosti nemůžu. ouvej..
chci se naučit zdravě jíst. a napořád, ne jen zrovna teď, kdy jsem si zase usmyslela, že budu hubnout. chci být zdravá, přijímat správné dávky vitaminů a minerálů a bla bla.. jíst hodně zeleniny a ovoce, ryby a nekalorická jídla, pít vodu a neslazené čaje. co se pohybu týče, je to horší. nic se mi nechce, samotnou mě nic nebaví. potřebovala bych na nějaký sport společníka. zvládám leda domácí posilování na způsob sedy-lehy atp., ale taky u toho nevydržím dýl než deset dní.
léto je nejlepší čas pro sport. vždycky se těším jak budu jezdit na bruslích a hrát badminton a kde je to všechno? nikam nejezdím, nic nehraju- nemám s kým. sakiš :( ale co, až vypadnu od babičky, pustím se do toho.
baví mě to hubnout. většinou tehdy, hýbou-li se čísla na váze směrem dolů, byť třeba i jen o desetiny. tu u babičky váhu máme jen tu starou s ručičkou, na tom prd poznám, jestli jsem něco dala dolů nebo ne. je to na nic. chci už být doma. tu se hubne špatně. ale aspoň si upravuju jídelníček. už žádné chipsy, křupky, čokoládový bonbony, sušenky, smažené věci, nic z toho nechci vidět! mou jedinou nezdravou drogou jsou právě chipsy, ale já to nějak zvládnu ;)
jde mi o 4 kila- pro začátek. to do konce dalšího měsíce musím zvládnout. držte mi palce :)