Květen 2009

after time

31. května 2009 v 10:34 | Angel Brinys |  everyday
život je vážně těžký. nikdy nebude nic dokonalé, nikdy nebude všechno krásné. a když už se něco hezkého děje, brzy to zase skončí. osobně už si ani nepamatuju, kdy bych mohla říct, že jsem happy a netrvalo to méně než jeden den...
můj blobový svět mi neuvěřitelně chybí. píšu si deník, ale přijde mi to takové suché. netěším se na to tolik, jako jindy, kdy jsem se těšila, až se na blogu rozepíšu a někdo na to zareaguje. někdo si můj problém anebo výhru přečte a nějakým způsobem to na něj zapůsobí.
všechno je teď jiné, než bývávalo. mění se mi vztahy, mění se život. nic není takové, jaké by to mělo být, jaké bych sama chtěla, aby to bylo. nejde to. nevychází to. a je toho tolik, že už mi to nedovolí ani seřadit si ty zápory vedle sebe do řady, něco s tím postupně začít dělat a jeden po druhém odškrtávat. mám pocit že nemám sílu něco dělat.
jediné o co budu pevně bojovat je NÁŠ vztah. ten nikdy nechci ztratit a udělám všechno, aby to neskončilo, ba naopak aby to bylo lepší, než to kdysi bývávalo. teď se náš vztah nachází v takovém nijakém stavu. chybí tu blízkost a láska. jako by všechno nějak odcházelo a nastupovaly problémy, i když malé a stupidní, přesto tady jsou a nedá se je jenom tak přejít. a když už bychom to tak dělali, nikam by to nevedlo. jen k dalšímu úpadku..mám v sobě zvláštní prázdné pocity, že ztrácím i pslední své nejbližší, díky kterým jsem se cítila dobře, kteří mě vždycky podrželi a byli tu se mnou. kde jsou? nikdo tu není.. vidím jenom to prázdno. každý si žije svůj život a mě do něj neberou.