something about..

11. dubna 2009 v 22:13 | Angel Brinys |  everyday
konečně budu moci spojit dvě věci do jednoho blogu. měla jsem dva, ale oba už brzy upadnou v zapomnění. tady se budu moct svobodně rozepsat o obou záležitostech. v jednom jsem vedla články o mém obyčejném životě, o mých radostech i starostech, o pocitech. v druhém jsem se zabývala svým cílem, jak dosáhnout vysvěné váhy a postavy. žádnej anorexii podporující blog, kterých je mraky. pouze jakási podpora mé vlastní vůle z mojí strany, ale i ze strany ostatních s podobnými cíly. je to fajn, řešit problém s lidmi, kteří mi rozumí a chápou mě a napíšou, že se mi určitě brzy podaří svého cíle dosáhnout. je to milý a inspirující. v reálném světě na mě všichni kašlou a je jim to fuk, cpou mi chipsy, kterým se už přes týden úspěšně vyhýbám obloukem, tedy mimo jiné.
ještě před pár dny mě od cíle dělily 2 kila, dneska se neodvažuju hádat, ale určitě je to více, jelikož jsem se celý víkend v přítomnosti mého milovaného pana J nehorázně přejídala samýma výživnýma a zdravýma potravinama typu smažák v housce s tatarkou, guláš a tak.
takže, kdybyste mě znali, víte, co tím chci říct: s tím končím a zase začnu jíst zdravě, lehce, 5x denně do 18ti hodin maximálně. slibuju si, že zbylé dvě kila (plus to co jsem nabrala přes víkend) dám dolů. už jenom kvůli tomu, abych mému milovanému J dokázala, že když se něco chce, tak to jde, ale o tom už jsem mluvila mockrát, už mě to nebaví. zvláště po dnešku ne, kdy jsem své emoce nedokázala udržet a vybuchla v pláč zkrs tu pitomou krabičku cigaret. ach jo!
jdu spát. v 5 ráno mi zazvoní budík a já bych byla ráda trochu více fit, než jsem byla dnes. celý den jsem se na lidi otráveně tvářila jako kakabus a byla nepříjemná. to je mi podobný. takže zítra s úsměvem.

good night.
~ Angel Brinys
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ideantka* ideantka* | Web | 12. dubna 2009 v 21:32 | Reagovat

proč si vstávala v pět??? :-o

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.