dear dear diary

13. dubna 2009 v 20:52 | Angel Brinys |  everyday
jsem fakt, fakt strašná! zase žeru! pořád, celý den se něčím co možná nejvíce kalorickým cpu a vůbec neřeším. sice bych si za to dala nejraději facku, ale prostě neřeším, nepřemýšlím u toho. takhle se stravuju už asi 4 dny a už toho mám po krk. zejtra začíná škola. tam toho k jídlu moc
nebude, takže zase najedu na zeleninové či ovocné svačiny, nebo jogurty a z obědů budu jíst polovinu. rozhodně budu co nejčastěji chodit na brusle navečer, nebo o víkendu. neodvažuju se na váhu postavit, nejspíš to nerisknu ani zejtra, až po zítří. chci se dostat tam, kde jsem byla, pod 55 kilo a to si udržet napořád. potom už si budu postavu fotmovat jen sportem a cvičením. na diety peču, ale jíst zdravě do 18. hodiny budu. a když budu mít chuť hřešit, mám 80%ní čokoládu ;) konec debaty! měla bych proces ale co nejrychleji dokončit. do léta se chci naučit bejt spokojená sama se sebou, ať už nejsem nejhubenější, sem tam mi nějakej špíček přetéká a celulitida na stehnech je vidět do dáli. nobody´s perfect, no ne? chci žít a ne se furt jenom v myšlenkách trestat za to, že vypadám a jsem strašná. vím, že jsem, ale všechno má svůj důvod.


dneska přijela mamka od babičky. konečně. musím říct, nemohla bych bydlet sama. děsně jsem se tu nudila a připadala si strašně osamocená, všchni byli tak daleko.. teta mi opožděně k narozeninám poslala 700 + 400 kredit, babča 1000. takže prachy jsem hodila do prasátka a ani se jich do dovolené nedotknu. nevím, kolik stihnu do prázdnin vydělat, ale ještě takové 2-3 tisíce bych v prasátku ráda viděla. na léto si plánuju koupit jen pár nových tílek a nějaký hezký plavky. nechci moc zbytečně utrácet. a pokud si najdu brigádu na léto, na srpen, z vydělaných peněz bych si koupila nové in-liny :) to by bylo skvělý!
dneska jsem ve Sparkysu viděla skvělej deníček. napadlo mě koupit si ho a uchýlit se k svěřování se na papír, s tím, že bych opustila blog.cz a s tím, že by mi to tam nikdo nekomentoval... nejsem si ale jistá, co mě láká více. musím to promyslet. ten blok stojí 160 a já nechci, aby mi zase ležel v šuplíku popsanej maximálně z jedný třetiny. to jako vůbec.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ideantka* ideantka* | Web | 14. dubna 2009 v 16:08 | Reagovat

taky jsi blázen do deníčků? já jich mám tolik, že do nich nemám co psát :-D ale koupit jsem si ho vždycky koupila, i když jsem věděla, že mi bude na nic :-D

2 ideantka* ideantka* | Web | 15. dubna 2009 v 20:09 | Reagovat

jdu v tvýhc šlépějích :-) ozvem se kdyžtak navzájem :-)
nechci psát na net něco, co by si mohl KDOKOLI přečíst, takže se taky loučím a vracím se k mému milovanému papírovému deníčku (potažmo Wordu v PC)
měj se krásně a užívej si života :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.