Duben 2009

dear dear diary

13. dubna 2009 v 20:52 | Angel Brinys |  everyday
jsem fakt, fakt strašná! zase žeru! pořád, celý den se něčím co možná nejvíce kalorickým cpu a vůbec neřeším. sice bych si za to dala nejraději facku, ale prostě neřeším, nepřemýšlím u toho. takhle se stravuju už asi 4 dny a už toho mám po krk. zejtra začíná škola. tam toho k jídlu moc
nebude, takže zase najedu na zeleninové či ovocné svačiny, nebo jogurty a z obědů budu jíst polovinu. rozhodně budu co nejčastěji chodit na brusle navečer, nebo o víkendu. neodvažuju se na váhu postavit, nejspíš to nerisknu ani zejtra, až po zítří. chci se dostat tam, kde jsem byla, pod 55 kilo a to si udržet napořád. potom už si budu postavu fotmovat jen sportem a cvičením. na diety peču, ale jíst zdravě do 18. hodiny budu. a když budu mít chuť hřešit, mám 80%ní čokoládu ;) konec debaty! měla bych proces ale co nejrychleji dokončit. do léta se chci naučit bejt spokojená sama se sebou, ať už nejsem nejhubenější, sem tam mi nějakej špíček přetéká a celulitida na stehnech je vidět do dáli. nobody´s perfect, no ne? chci žít a ne se furt jenom v myšlenkách trestat za to, že vypadám a jsem strašná. vím, že jsem, ale všechno má svůj důvod.


dneska přijela mamka od babičky. konečně. musím říct, nemohla bych bydlet sama. děsně jsem se tu nudila a připadala si strašně osamocená, všchni byli tak daleko.. teta mi opožděně k narozeninám poslala 700 + 400 kredit, babča 1000. takže prachy jsem hodila do prasátka a ani se jich do dovolené nedotknu. nevím, kolik stihnu do prázdnin vydělat, ale ještě takové 2-3 tisíce bych v prasátku ráda viděla. na léto si plánuju koupit jen pár nových tílek a nějaký hezký plavky. nechci moc zbytečně utrácet. a pokud si najdu brigádu na léto, na srpen, z vydělaných peněz bych si koupila nové in-liny :) to by bylo skvělý!
dneska jsem ve Sparkysu viděla skvělej deníček. napadlo mě koupit si ho a uchýlit se k svěřování se na papír, s tím, že bych opustila blog.cz a s tím, že by mi to tam nikdo nekomentoval... nejsem si ale jistá, co mě láká více. musím to promyslet. ten blok stojí 160 a já nechci, aby mi zase ležel v šuplíku popsanej maximálně z jedný třetiny. to jako vůbec.

gold hair no more..

12. dubna 2009 v 23:00 | Angel Brinys |  everyday
nenávidím stereotyp. potřebuju po čase ve věcech změnu, oživení, jinak mě to nebaví. nejraději měním barvu vlasů. různé odstíny blond, hnědé, melírované.. dneska se v mé hlavičce zrodil úžasný nápad, že využiju balení barvy, kterou jsem dostala před půl rokem k svátku od tchýně a zablbnu si. zavolala jsem si na pomoc mou šikovnou B., která mi směs barvy a peroxidu napatlala na hlavu a pak jsme čekaly. B. čekat nevydržela, tudíž úžasný výsledek uvidí až zítra ráno, kdy zase spolu pofičíme sockou do práce. má blond je tatam.
je ze mě po roce zase hnědovláska. není to moc tmavá barva. na obalu vypadá strašně světle, pískově, taky se jmenovala Perlová blond. houby blond, houby perlová. hnědá je to, světlounce hnědá, ve spodních vlasech to mám samozřejmě tmavší. vypadá to ale moc zajímavě. časem si do toho nechám udělat nějaký melírek.


bomba, opět se mě zmocňují záchvaty kašle- to tu dlouho nebylo.. a já jdu lehnout do postele a těch 6 hodin se prospím. jak mně se nechce ráno vstávat. doufám ale, že si zítřek po práci náležitě vynahradím časem stráveným se svou drahou polovičkou.
<3
love him very much!

...

good night everybody you just know my new web world!
~ Angel Brinys

i´m working hard

12. dubna 2009 v 14:58 | Angel Brinys |  everyday
nevím, jestli mám ten luxusní hotel, kam chodím na brigádu mít ráda, nebo nesnášet. je to tak půl
napůl. nenávidím vstávání v 5 ráno, nenávidím tu bolest nohou a zad, ale zase mám radost, že nějakou briádu konečně mám, platí mi za ní slušných 90 na hodinu, takže tisícovka za víkend vůbec není k zahození. možná, že za tu námahu i stojí. v příštích měsících, než skončí školní rok tam chci chodit co nejčastěji a pokusím se co nejvíce vydělaných peněz shovávat v prasátku na léto. mám dost plánů, co se týče dovolené. jedeme na deset dní do Chorvatska a tam je toho spoustu co dělat, za všechno se ale platí. mimo to si prázdniny chci užít nejenom v Chorvatsku, ale i tady doma, s mým J.


dneškem jsem chtěla opět zmírnit můj styl stravování, nevím ale, jestli se mi daří... ? při snídaních v hotelu jsem sem tam něco tajně ujedla, ne zrovna nejlepší věci, ale nebylo toho moc. raději sem ani nebudu zveřejňovat, co všechno jsem dnes sežrala. na svačinu a večeři už si dám jen něco lehkého, mimo to že jsem se za dopoledne pěkně naběhala v práci, večer se s kámoškou B. chystáme na in-liny, takže ještě nějaké kalorie ze sebe dostanu.

půjdu si na chvilku lehnout. vezmu do ruky knihu, na kterou už několik týdnů nemám čas a začtu se, možná si zdřímnu.

have a nice day.
~ Angel Brinys

something about..

11. dubna 2009 v 22:13 | Angel Brinys |  everyday
konečně budu moci spojit dvě věci do jednoho blogu. měla jsem dva, ale oba už brzy upadnou v zapomnění. tady se budu moct svobodně rozepsat o obou záležitostech. v jednom jsem vedla články o mém obyčejném životě, o mých radostech i starostech, o pocitech. v druhém jsem se zabývala svým cílem, jak dosáhnout vysvěné váhy a postavy. žádnej anorexii podporující blog, kterých je mraky. pouze jakási podpora mé vlastní vůle z mojí strany, ale i ze strany ostatních s podobnými cíly. je to fajn, řešit problém s lidmi, kteří mi rozumí a chápou mě a napíšou, že se mi určitě brzy podaří svého cíle dosáhnout. je to milý a inspirující. v reálném světě na mě všichni kašlou a je jim to fuk, cpou mi chipsy, kterým se už přes týden úspěšně vyhýbám obloukem, tedy mimo jiné.
ještě před pár dny mě od cíle dělily 2 kila, dneska se neodvažuju hádat, ale určitě je to více, jelikož jsem se celý víkend v přítomnosti mého milovaného pana J nehorázně přejídala samýma výživnýma a zdravýma potravinama typu smažák v housce s tatarkou, guláš a tak.
takže, kdybyste mě znali, víte, co tím chci říct: s tím končím a zase začnu jíst zdravě, lehce, 5x denně do 18ti hodin maximálně. slibuju si, že zbylé dvě kila (plus to co jsem nabrala přes víkend) dám dolů. už jenom kvůli tomu, abych mému milovanému J dokázala, že když se něco chce, tak to jde, ale o tom už jsem mluvila mockrát, už mě to nebaví. zvláště po dnešku ne, kdy jsem své emoce nedokázala udržet a vybuchla v pláč zkrs tu pitomou krabičku cigaret. ach jo!
jdu spát. v 5 ráno mi zazvoní budík a já bych byla ráda trochu více fit, než jsem byla dnes. celý den jsem se na lidi otráveně tvářila jako kakabus a byla nepříjemná. to je mi podobný. takže zítra s úsměvem.

good night.
~ Angel Brinys

i´m recommencing..

11. dubna 2009 v 21:10 | Angel Brinys |  everyday
..utekla jsem. už zase. nemůžu to snášet déle. kdykoliv píšu článek, představuju si, jak si každé moje slovo přečtou ostatní. to není ono. v tomto ohledu mám ráda volnost. a budu si za tím tvrdě stát.

představuju se jako Angel Brinys, 18 years old.
nestojím o blogovou oblíbenost, mnoho čtenářů a komentářů. toužím jen se občas vypsat ze svých pocitů, co dusím v sobě. nedokážu to dlouho, pokaždé to ze sebe musím dostat. napsat o tom je pro mě ta nejlepší možnost.